Buď vítán: Kleinův deník

Buď vítán: Kleinův deník - Krisztián Grecsó | Dcparkrx.org

..., je osvědčená kompoziční figura časové inverze, která umožňuje pohled zpět ... 2502 e-knih ke stažení! [Literární doupě] Největší on-line ... ... . Popis: Buď vítán Buď vítán, Krisztiáne Grecsó, neboť přinášíš zajímavou zpověď a vzpomínky na to, co teprve přijde. Nabízí se otázka, kdo je vlastně nástrojem vytvářejícím Kleinův deník, nástrojem toho „nevědomého psaní" - jedna z protagonistek románu, nebo sám Krisztián Grecsó? Kleinův deník Krisztián Grecsó: Buď vítán.Přel. Ana Okrouhlá.Kniha Zlín, 2008, 343 stran. V mém snu vozkové s psí hlavou ... Krisztián Grecsó | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... .Přel. Ana Okrouhlá.Kniha Zlín, 2008, 343 stran. V mém snu vozkové s psí hlavou skučí po celém břehu Tisy, zdupají trnkové hájky, do hybridní kukuřice, vidím to svrchu, razí široké vyšlapané stezky, rozsochaté kůly rybářů, ať jsou zaražené jakkoli hluboko, vytahují a házejí je do vody, saky protrhávají ... Koupit Koupit eknihu. Buď vítán, Krisztiáne Grecsó, neboť přinášíš pozoruhodnou zpověď a vzpomínky na to, co teprve přijde. Nabízí se otázka, kdo je vlastně nástrojem vytvářejícím Kleinův deník, nástrojem toho "nevědomého psaní". Buď vítán, Krisztiáne Grecsó, neboť přinášíš zajímavou zpověď a vzpomínky na to, co teprve přijde. Nabízí se otázka, kdo je vlastně nástrojem vytvářejícím Kleinův deník, nástrojem toho „nevědomého psaní" - jedna z protagonistek románu, nebo sám Krisztián Grecsó? Buď se mnou. Buď vítán [(Kleinův deník)] Budeme žít věčně?...

INFORMACE

AUTOR
Krisztián Grecsó
DIMENZE
11,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď vítán: Kleinův deník.pdf

POPIS

Buď vítán, Krisztiáne Grecsó, neboť přinášíš pozoruhodnou zpověď a vzpomínky na to, co teprve přijde. Nabízí se otázka, kdo je vlastně nástrojem vytvářejícím Kleinův deník, nástrojem toho "nevědomého psaní". Jedna z protagonistek, nebo sám Krisztián Grecsó? Z Kleinova deníku vyčte každý něco jiného, ale většina vesničanů je přesvědčena, že se vlastněs jedná o "umrlčí knihu" - knihu mrtvých, v níž je každému stanoven přesný čas jeho smrti - ale kým vlastně? A proč? - snad za hříchy spáchané v minulosti, v době současné, či snad za ty, jichž se teprve dopustí v budoucnu? Spousta otázek, pochybností, nejistoty, řada iracionálních epizod, zpod nichž prosvítá vědomí kolektivní viny. Grecsóův nejnovější román je ze všeho nejvíc o vině, zpytování svědomí, promítajícím se do "bezprizorních stínů". Autor do děje rafinovaně vtahuje čtenáře, nechává mu ale i velmi široký prostor ke spekulacím a domýšlení.

Chcete si přečíst knihu?Buď vítán: Kleinův deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krisztián Grecsó. Číst Buď vítán: Kleinův deník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY