Sicílie - turistický průvodce

Sicílie - turistický průvodce - - | Dcparkrx.org

...y, Historie, Města a místa Sicílie - 2 ... Sicílie - 2. vydání - turistický průvodce | Lingea s.r.o. ... . vydání. Průvodce po Sicílii vás důkladně připraví na cestu na tento středomořský ostrov. Pomůže vám při poznávání hlavních sicilských památek a přírodních úkazů. Sicílie je poněkud drsná, ale nepostrádá kouzlo a krásu. Cestování po ostrově je jednou velkou podívanou! Všechny informace o produktu Mapy Sicílie Turistický průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sicílie Turistický průvodce. Sicílie - turistický průvodce v če ... Sicílie - 2. vydání - turistický průvodce | Lingea s.r.o. ... . Sicílie - turistický průvodce v češtině - 10x14 Inspirace na cesty. Nová řada zcela aktuálních průvodců v rozsahu 144, 192 nebo 256 stran, cena od 159 Kč. Oblíbené cestovní průvodce Lonely Planet můžete nakupovat online přímo od Nakladatelství Svojtka & Co. Je čas vyrazit na cestu! Většina průvodců skladem. Možnost osobního odběru. Sicílie - turistický průvodce Autor: kol. Nakladatel: Jota EAN: 9788075652393 ISBN: 978-80-7565-23...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Sicílie - turistický průvodce.pdf

POPIS

Sicílie je autonomním regionem Itálie s rázovitými a temperamentními obyvateli. Je největším středomořským ostrovem, k němuž náleží pár desítek dalších ostrovů a ostrůvků. Vychutnáte si zde komfort poloprázdných pláží, průzračné moře i nádherné přírodní scenérie. Zažijete úchvatný výstup na aktivní sopku Etnu vysokou 3 370 m, která je zároveň nejvyšší sopkou Evropy. Vnitrozemí Sicílie vás oslní atmosférou měst. Některá zaujmou historií sahající přes normanské a arabské památky až k antice a jiná, kompletně vybudovaná po ničivém zemětřesení v roce 1693, okouzlí barokními památkami takového významu, že jinde ve světě nemají obdoby. Navštivte Palermo s tajemnou pověstí mafiánského města, starobylé Syrakusy, Agrigento v blízkosti světoznámého Údolí chrámů či oblíbená letoviska Giardini Naxos, Taormina nebo Porto Rosa. Objevit však můžete i zcela zastrčená a téměř neznámá místa. Nenechte si ujít jedinečnou sicilskou kuchyni s rybami, rajčaty, lilky, česnekem a bazalkou i unikátní zmrzlinou, která se zde konzumuje ve velkém množství. Nezapomeňte ani na husté, aromatické víno Marsala, jehož réva se pěstuje na svazích Etny.

Chcete si přečíst knihu?Sicílie - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Sicílie - turistický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY