Rákosníček a počasí

Rákosníček a počasí - Jaromír Kincl | Dcparkrx.org

.... Unsubscribe from Večerníčky pro děti? Cancel Unsubscribe ... Rákosníček a počasí : Pohádky : Nejlepší audioknihy ... ... . Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 1.67K ... Rákosníček a jeho rybník (1983, 1987, 26 dílů, vysíláno 1983-1989) Rákosníček a povětří (1987, jedná se o druhých 13 dílů seriálu Rákosníček a jeho rybník , vysíláno 1989) Všechny díly večerníčku začínají slovy „Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, je rybníček ... Rákosníček v této knížce ve zkrácené hravé podob ... Rákosníček a počasí : Pohádky : Nejlepší audioknihy ... ... ... Rákosníček v této knížce ve zkrácené hravé podobě učí děti, jak se mění počasí, jaké nálady mají obloha, slunce i mraky. Děti se tak srozumitelnou formou seznámí se změnami ročních období i s různými atmosférickými jevy. Sešit obsahuje různé rébusy, labyrinty a domalovánky a vhodně doplňuje vázanou knížku. Rákosníček v této knížce ve zkrácené hravé podobě učí děti, jak se mění počasí, jaké nálady mají obloha, slunce i mraky. Děti se tak srozumitelnou formou seznámí se změnami ročních období i s různými atmosférickými jevy. Sešit obsahuje rébusy, labyrinty a domalovánky a vhodně doplňuje vázanou knížku. Po úspěšném prvním dílu pohádek o vodním skřítkovi Rákosníčkovi z rybníku Bračálníka vychází díl druhý - Rákosníček a počasí. Natočil jej stejný tvůrčí tým: vypravěčkou je Jiřina Bohdalová, scénickou hudbu napsal a se svým or...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Kincl
DIMENZE
6,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Rákosníček a počasí.pdf

POPIS

Kdo by neznal Rákosníčka, ať už z knížek, nebo z televizních večerníčků! Malého skřítka v zeleném tričku, s velkým nosem a sedmi vlásky na hlavě, zvědavého jako opička, trochu popletu, ale jinak obrovského dobráka. A protože skřítek rád pomáhá a chce, aby bylo hezky na světě, snaží se všem z okolí rybníka Brčálníka obstarat počasí podle jejich přání. Rákosníček by rád všem pomohl, ovšem zařídit bouřku, déšť, mlhu, vítr, udělat jasno, duhu, postarat se o mráz nebo teplo, či dokonce dodat správné zahradnické počasí - to nejsou ledajaké a snadné úkoly. Rákosníčkovi se je také pokaždé nepodaří stoprocentně splnit podle představ, spíše naopak. Jak to nakonec dopadne, když se Rákosníček pustí do předělávání počasí, se dozví každý, kdo si přečte tuhle knížku.

Chcete si přečíst knihu?Rákosníček a počasí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Kincl. Číst Rákosníček a počasí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY