A hořel snad i kámen

A hořel snad i kámen - Miroslav Ivanov | Dcparkrx.org

...tyřech dramatech z období nacistické okupace - O Lidicích, Ležákách, Ploštině a hromadném vraždění v květnových dnech r A hořel snad i kámen 3 vydání od 45 Kč 1 poptávka Akce Tetřev svědectví o partyzánské ... Miroslav Ivanov | Open Library ... ... 6 poptávek Atentát na Reinharda Heydricha 5 vydání od 25 Kč 1 poptávka Inzerát Bronzový rod Román z jihoamerických Kordilier v okrese Hlavní město Praha, cena 80Kč, od booklover123 na Sbazar.cz. Popis: Alcides Arguedas nakladatel V. Šmidt rok vydání 1945 A hořel snad i kámen: A hořel snad i kámen: Miroslav Ivanov: 86% Akce atentát: Jaroslav Čvančara: 95% Anthropoid: Pavel Šmejkal Jiří Padevět: 96% Anthrop ... Knihy: A hořel snad i kámen (Miroslav Ivanov) ... .cz. Popis: Alcides Arguedas nakladatel V. Šmidt rok vydání 1945 A hořel snad i kámen: A hořel snad i kámen: Miroslav Ivanov: 86% Akce atentát: Jaroslav Čvančara: 95% Anthropoid: Pavel Šmejkal Jiří Padevět: 96% Anthropoid: Jaroslav Čvančara: 94% Anthropoid kontra Heydrich: Miloslav Jenšík: 87% Atentát: Atentát: Eduard Stehlík Jiří Rajlich Aleš Knížek Michal Burian: 95%...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Ivanov
DIMENZE
7,60 MB
NÁZEV SOUBORU
A hořel snad i kámen.pdf

POPIS

Miroslav Ivanov, jeden z našich předních autorů literatury faktu, vypráví v této knize o čtyřech dramatech z období nacistické okupace – O Lidicích, Ležákách, Ploštině a hromadném vraždění v květnových dnech roku 1945 na Masarykově nádraží.Na základě konfrontace písemných dokumentů, svědeckých výpovědí a vzpomínek pamětníků, jejich vzájemným doplňováním a srovnáváním vytvořil plastický a přesvědčivý obraz lidí a událostí i nacistické zvůle a cynismu.

Chcete si přečíst knihu?A hořel snad i kámen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Ivanov. Číst A hořel snad i kámen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY