Ptáci (DK)

Ptáci (DK) - - | Dcparkrx.org

...boží Hledat v článcích. Vše o nákupu ... Ptáci - David Burnie | Databáze knih ... . Obchodní podmínky; Jak nakupovat; Kontakty. Obchodní oddělení Ptáci Korela chocholatá (Nymphicus hollandicus) Kanár divoký (Serinus canaria) Agapornis fischerův (Agapornis fischeri) Agapornis růžohrdlý (Agapornis roseicollis) Andulka vlnkovaná (Melopsittacus undulatus) Rozela pennantova (Platycercus elegans) Ptáci se objevili na Zemi v éře dinosaurů a stali se jednou z nejrozmanitějších, nejbarvitějších a nejúspěšnějších skupin živočichů. Jejich vzhled, chování a mistrovství v ... Klece & voliéry pro ptáky | Nejnižší ceny a akce na bitiba.cz ... . Jejich vzhled, chování a mistrovství v letu z nich činí nesmírně poutavý námět pozorování pro miliony lidí. Velký výběr různých ptačích klecí pro andulky, papoušky a jiné druhy chovných ptáků naleznete nyní na Bitiba.cz -> Od 999 Kč poštovné zdarma. Nejen vhodné krmivo a h...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci (DK).pdf

POPIS

Ptáci Obrazová encyklopedie ptáků celého světa Ptáci se objevili na Zemi v éře dinosaurů a stali se jednou z nejrozmanitějších, nejbarvitějších a nejúspěšnějších skupin živočichů. Jejich vzhled, chování a mistrovství v letu z nich činí nesmírně poutavý námět pozorování pro miliony lidí. V knize je představeno více než 1 000 druhů ptáků - od oslnivých ptačích obyvatel deštných lesů až po obrovská, družně spolupracující hejna tučňáků, od dravého orla opičího po podivné nelétavé papoušky. V mimořádné šíři je tak předvedena rozmanitost a všestrannost jejich života. Nové údaje o rozšíření jednotlivých druhů ptáků a o stupni jejich ohrožení jsou garantovány organizací Birdlife International, vůdčí světovou autoritou zabývající se stavem ptačích populací na naší planetě. Na vzniku díla se podílela také společnost Audubon, nejvýznamnější světová organizace věnující se ochraně ptáků. Vynikající barevné fotografie jsou tím správným pomocníkem pro poznávání ptáků v přírodě, kresby a mapy dokládají historii ptáků od jejího počátku až do současnosti a názorně vypovídají o jejich anatomii, letu, potravních zvyklostech, dorozumívání, rozmnožování a péči o mláďata, životním prostředí, tazích a způsobu života. Kniha je nejen neocenitelným zdrojem poznatků, ale i mimořádným estetickým zážitkem.

Chcete si přečíst knihu?Ptáci (DK) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ptáci (DK) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY