Italština + 2 CD

Italština + 2 CD - Alena Bahníková | Dcparkrx.org

...obchodů, hodnocení a recenze Italština + 2 CD - Bahníková A ... Kniha "Italština + 2 CD" ... ., Benešová H., Ehrenbergerová L.. Kniha: Italština + 2 CD (Wolfram Klatt a Jean-Paul Vernon). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Skip navigation Sign in. Search Naučit se Italština. Metodu pro pochopení, jak se naučit slovní zásobu, užitečné výrazy a dobrou výslovnost Italština. Italština pro samouky + 2 CD J. Janešová. Oblíbená učebnice pro samouky obsahuje italskou ... Italština + 2 CD - Bahníková A., Benešová H ... ... . Janešová. Oblíbená učebnice pro samouky obsahuje italskou mluvnici, slovní zásobu v rozsahu asi 2500 slov, frazeologii a výslovnost. Důraz je kladen na aktivní užívání italštiny, schopnost dorozumět se a pohotově reagovat v nejčastějších situacích. Italština + 2 CD porovnaj ceny v 6 obchodoch od 14.88 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp ITALŠTINA + 2 CD najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Knihy na téma Italština. Vyberte si v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Italština + 2 CD Autor: Bahníková, Alena Nakladatel: Leda EAN: 9788073351168 ISBN: 978-80-7335-116-8 Popis: 1× kniha, 2× CD, brožovaná, 616 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok...

INFORMACE

AUTOR
Alena Bahníková
DIMENZE
7,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Italština + 2 CD.pdf

POPIS

Nejucelenější učebnice italského jazyka na českém knižním trhu ve zcela přepracované a doplněné podobě obsahuje kompletní mluvnici současné italštiny, přibližně 3500 nejfrekventovanějších slov a bohatou frazeologii. Autorky, které mají bohaté pedagogické zkušenosti z výuky italštiny na středních, vysokých i jazykových školách, vysvětlují jednotlivé mluvnické jevy přehledně a srozumitelně, dokládají je množstvím příkladů a nabízejí jejich procvičení v celé řadě rozmanitých a zábavných cvičení. Další cvičení usnadňují zvládnutí slovní zásoby a nácvik komunikativních schopností. Uživatele bezesporu zaujmou i texty zařazené do učebnice zprostředkovávající italské reálie různými formami a četné autentické materiály. Učebnice je určena studentům a pedagogům středních, vysokých a jazykových škol či kursů. Klíč a 2 audio CD však umožňují studium rovněž samoukům.

Chcete si přečíst knihu?Italština + 2 CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Bahníková. Číst Italština + 2 CD Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY