Evangelium podle svatého lotra

Evangelium podle svatého lotra - Guy Gilbert | Dcparkrx.org

... a výchově 2009; všech 17 knih autora ... Guy Gilbert: Evangelium podle svatého lotra cena od 269 Kč ... ... . Podobné knihy. Vychoval mě gangster 2013; Kniha Evangelium podle svatého lotra je v Máte problém s prihlásením do svojho konta? Potrebujete poradiť pri registrácii? Zavolajte nám na číslo 033/6499325. Kontaktná osoba Róbert Tichý. [email protected] 0 hodnocení Evangelium podle svatého lotra 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Guy Gilbert, známý francouzský vych ... PDF Evangelium podle svatého lotra - Nakladatelství Portál ... . Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii téměř dvacet knih. Tato kniha, jedna z jeho posledních, dostala v roce 2004 Cenu spirituality dneška. I když se již mnozí pokusili sepsat vypravování o událostech, které se mezi námi naplnily, jak nám je předali ti, kteří byli od počátku očitými svědky a služ... Ukázka z knihy: Guy Gilbert: Evangelium podle svatého lotra, také jako e-kniha. Všechny knihy Guye Gilberta najdeš zde. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i ... Postava lotra z Golgoty umožnila autorovi číst evangelium z jiné perspektivy. Je si jistý, že každá lidská bytost, ať jsou její skutky jakékoliv, má v sobě křišťálově čisté jádro. Proto dokázal čtyřicet let vykonávat své povolání kněze a vychovatele v prostředí plném násilí, kde už většinou nezbývá místo pro naději. Evangelium podle svatého lotra. Guy Gilbert Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Evangelium podle svatého lotra je totiž skutečně ve své podstatě náboženským textem. Ovšem rozhodně ne textem ledajakým! Nudu ani nepochopení, které jste si možná někdy během svého života s náboženstvím asociovali, zde nečekejte. Tahle kniha v sobě má mnoho lidskosti, snahy pomoci a také snahy vyložit vybrané slovo ... Evangelium podle svatého lotra. Kdo napsal knihu Evangelium podle svatého lotra? Autorem je Guy Gilbert. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Evangelium podle svatého lotra | Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii téměř dvacet knih. Tato kniha, jedna z jeho posled Evangelium podle Matouše (zkratka Mt nebo Mat) je jedno ze čtyř kanonických evangelií a v pořadí první kniha Nového zákona.Spolu s evangeliem Markovým a Lukášovým patří mezi tzv. synoptická evangelia.Badatelé evangelium obvykle datují do rozmezí od 40 až do 133 n. l. Místem sepsání byla pravděpodobně syrská židokřesťanská komunita, snad v Antiochii....

INFORMACE

AUTOR
Guy Gilbert
DIMENZE
5,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Evangelium podle svatého lotra.pdf

POPIS

Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii téměř dvacet knih. Tato kniha, jedna z jeho posledních, dostala v roce 2004 Cenu spirituality dneška. Východiskem každé kapitoly je krátký úryvek z evangelia, od kterého se odvíjejí Gilbertovy úvahy s názory na současné události a život, duchovními myšlenkami, podněty k rozjímání a utvoření životních postojů i se zkušenostmi ze života s mladými problematickými lidmi, zkušenostmi z jeho působení třeba ve vězení i z jeho vychovatelské činnosti mezi narušenou mládeží. Kniha je určena čtenářům se zájmem o spiritualitu a pro ty, kdo se zajímají o sociální a duchovní působení církve v prostředí delikventní mládeže, která žije na pokraji společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Evangelium podle svatého lotra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gilbert. Číst Evangelium podle svatého lotra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY