Hrdinova zkouška: Star Wars - Nový řád Jedi - Agenti chaosu I

Hrdinova zkouška: Star Wars - Nový řád Jedi - Agenti chaosu I - James Luceno | Dcparkrx.org

...byrint zla 2007; všech 12 knih autora. Kniha Agenti chaosu I ... Knihy | Star Wars CZ ... .: Hrdinova zkouška je v Tento článek je velmi krátký, neboli pahýl. Můžete pomoci tím, že jej rozšíříte. Agenti chaosu I: Hrdinova zkouška Všeobecné informace Originální název Agents of Chaos I: Hero's Trial Autor James Luceno Nakladatelství Egmont Překlad Milan Pohl Autor obálky Rick Berry Vazba brožovaná Rok vydání 2008 Počet stran 232 ISBN 978-80-252-0976-9 Chronologické infomace ... Tento článek je velmi krátký, neboli pahýl. Můžete ... Nový řád Jedi: Agenti chaosu II: Zatmění Síly | Czech Star ... ... ... Tento článek je velmi krátký, neboli pahýl. Můžete pomoci tím, že jej rozšíříte. Agenti chaosu II: Zatmění Síly Všeobecné informace Originální název Agents of Chaos II: Jedi Eclipse Autor James Luceno Nakladatelství Egmont Překlad Milan Pohl Autor obálky Rick Berry Vazba brožovaná Rok vydání 2008… Star Wars - Nový řád Jedi 4. - Agenti chaosu I. - Hrdinova zkouška americká literatura sci-fi Star Wars. James .....

INFORMACE

AUTOR
James Luceno
DIMENZE
6,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinova zkouška: Star Wars - Nový řád Jedi - Agenti chaosu I.pdf

POPIS

Krvavé útoky neporazitelných vetřelců otřásají Novou republikou. Celé tucty planetárních soustav už byly podrobeny či zničeny a dokonce i rytíři Jedi okusili hořkost porážky. V těchto temných časech se koná poslední rozloučení se vznešeným Chewbaccou, jenž zemřel stejně hrdinsky, jako žil, a žalem přemoženému Hanu Solovi hrozí, že ztratí vše: přátele, rodinu i víru. Han odmítne přijmout pomoc od Leiy i od Luka a začne brázdit galaxii na vlastní pěst. Bolest ze smrti blízkého přítele se snaží léčit dobrodružstvím… a pomstou. Když se Han dozví, že jeden starý známý se nechal naverbovat nepřítelem, rozhodne se zrádce dopadnout. Hanovo pátrání však odhalí ještě daleko větší hrozbu: spiknutí namířené proti Jediům, jehož cílem je zasáhnout Novou republiku přímo v jejím srdci a podlomit tak její vůli k odporu. Hana čeká nelehká zkouška: musí se vypořádat s vnitřními démony a s pomocí nečekaného nového spojence dokázat, že Chewbaccova oběť nebyla marná.

Chcete si přečíst knihu?Hrdinova zkouška: Star Wars - Nový řád Jedi - Agenti chaosu I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Luceno. Číst Hrdinova zkouška: Star Wars - Nový řád Jedi - Agenti chaosu I Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY