Hrompac a Tancibůrek

Hrompac a Tancibůrek - Václav Čtvrtek | Dcparkrx.org

...c a Tancibůrek, 1973) • rusałce Amelce i żabce Marynce (O víle Amálce a žabce Márince, 1973) • Jak diabeł szukał dziury do piekła (Jak čert hlídal díru do pekla, 1973) • O rozbójniku Rumcajsie, jego żonie Hance i synku Cypisku (O Rumcajsovi a loupežnickém synku Cipískovi, 1973) My tři a pes z Pětipes, Hrompac a Tancibůrek ... Hrompac a Tancibůrek ... . 3. Daniela Fišerová: Duhové pohádky, Povídání s liškou, O rezavé veverce. 4. Ivan Vyskočil: 1. vyd. Barev. frontispice Obálka: ilustrátor Čtyři soubory pohádkových příběhů: v prvém (Hrompac a Tancibůrek) vystupuje obr Hrompac, který vykonává hrubou práci, a maličký ... Hrompac a Tancibůrek; Jak čert hledal díru do pekla; Jak Cipísek a Volšoveček pomáhali Rumcajsovi s vojnou a co bylo dál; Jak ... Hrompac a Tancibůrek | Albatrosmedia.cz ... . 4. Ivan Vyskočil: 1. vyd. Barev. frontispice Obálka: ilustrátor Čtyři soubory pohádkových příběhů: v prvém (Hrompac a Tancibůrek) vystupuje obr Hrompac, který vykonává hrubou práci, a maličký ... Hrompac a Tancibůrek; Jak čert hledal díru do pekla; Jak Cipísek a Volšoveček pomáhali Rumcajsovi s vojnou a co bylo dál; Jak Cipísek chránil jelení studánku; Jak Cipísek s Volšovečkem vytrestali lékárníka a co bylo dál; Jak Křemílek a Vochomůrka hledali, až našli; Jak Křemílek a Vochomůrka hospodařili Václav Čtvrtek - Pohádky ze čtyř studánek (il. Radek Pilař) - Hrompac a Tancibůrek Maková panenka Křemílek a Vochomůrka Cipísek Alespoň jednu knížku z nakladatelství Albatros měl ve své knihovně v dětství téměř každý Čech. Ale většina spíš dvě, tři, deset… Žáci druhých a třetích tříd poslouchali příběhy z knížky Václava Čtvrtka Hrompac a Tancibůrek. Na závěr si všichni zazpívali koledu a na přání dětí Heidi Janků zazpívala Když se načančám. Všichni si dopoledne skvěle užili a žáci toto čtení také ztvárnili ve svých kresbách. Několik fotografií najdete v ......

INFORMACE

AUTOR
Václav Čtvrtek
DIMENZE
5,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrompac a Tancibůrek.pdf

POPIS

Šest drobných příběhů o obru Hrompacovi a mužíčku Tancibůrkovi, co spolu prožili a vyváděli. O tom, jak líčíli na ptáčka s rezavým ocáskem, jak našli rytíři ztracenou půlku jména, jak potěšili smutnou princeznu, jak dostali pytel blech, jak vrátili čerta do pekla a jak si znovu políčili na ptáčka s rezavým ocáskem (ale stejně se jim nechytil!). Hezké vyprávění s typicky čtvrtkovskou poetikou i jazykem pro malé děti.

Chcete si přečíst knihu?Hrompac a Tancibůrek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Čtvrtek. Číst Hrompac a Tancibůrek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY