Evangelium podle svatého lotra

Evangelium podle svatého lotra - Guy Gilbert | Dcparkrx.org

... podstatě náboženským textem. Ovšem rozhodně ne textem ledajakým! Nudu ani nepochopení, které jste si možná někdy během svého života s náboženstvím asociovali, zde nečekejte ... Guy Gilbert: Evangelium podle svatého lotra cena od 269 Kč ... ... . Tahle kniha v sobě má mnoho lidskosti, snahy pomoci a také snahy vyložit vybrané slovo ... Evangelium podle svatého lotra. Kdo napsal knihu Evangelium podle svatého lotra? Autorem je Guy Gilbert. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Evangelium podle svatého lotra | Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii ... PDF Evangelium podle svatého lotra - Nakladatelství Portál ... . Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Evangelium podle svatého lotra | Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii téměř dvacet knih. Tato kniha, jedna z jeho posled Evangelium podle Matouše (zkratka Mt nebo Mat) je jedno ze čtyř kanonických evangelií a v pořadí první kniha Nového zákona.Spolu s evangeliem Markovým a Lukášovým patří mezi tzv. synoptická evangelia.Badatelé evangelium obvykle datují do rozmezí od 40 až do 133 n. l. Místem sepsání byla pravděpodobně syrská židokřesťanská komunita, snad v Antiochii....

INFORMACE

AUTOR
Guy Gilbert
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Evangelium podle svatého lotra.pdf

POPIS

Guy Gilbert, známý francouzský vychovatel delikventní mládeže, vydal ve Francii téměř dvacet knih. Tato kniha, jedna z jeho posledních, dostala v roce 2004 Cenu spirituality dneška. Východiskem každé kapitoly je krátký úryvek z evangelia, od kterého se odvíjejí Gilbertovy úvahy s názory na současné události a život, duchovními myšlenkami, podněty k rozjímání a utvoření životních postojů i se zkušenostmi ze života s mladými problematickými lidmi, zkušenostmi z jeho působení třeba ve vězení i z jeho vychovatelské činnosti mezi narušenou mládeží. Kniha je určena čtenářům se zájmem o spiritualitu a pro ty, kdo se zajímají o sociální a duchovní působení církve v prostředí delikventní mládeže, která žije na pokraji společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Evangelium podle svatého lotra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gilbert. Číst Evangelium podle svatého lotra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY