Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci

Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci - Larry Gonick | Dcparkrx.org

...mysl, i když bude okleštěné, kolik musel přečíst, aby mohl podávat ... Comics Blog ... ... Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci. Larry Gonick ... Komiksová historie moderního světa 1. Autor: Gonick, Larry Nakladatel: BB art EAN: 9788073813833 ISBN: 978-80-7381-383-3 Originál: The Cartoon History of the Modern World, Part I Překlad: Komiksová historie moderního světa #2: Od pádu Bastilly po současnost 2010; Komiksová historie světa #2: Od vzestupu Číny po pád Říma 2004; Komiksová historie moderního světa #1: Od Kolumba až po americkou revoluci 2008; Komiksová historie světa #3: Od vzestupu Arábie po renesanci 2005; všech 6 knih autora Komiksová historie moderního světa #01: Od Kolumba až po americkou revoluci . 4.8 | BB/art s.r.o. | humorný, naučný | série Komiksová historie sv ... Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po ... ... . 4.8 | BB/art s.r.o. | humorný, naučný | série Komiksová historie světa. V tomto vtipném náhledu na moderní dějiny navazuje autor Larry Gonick tam, kde jeho cenami ověnčená třídílná KOMIKSOVÁ HISTORIE SVĚTA skončila. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Komiksová historie moderního světa 1. Od Kolumba až po americkou revoluci book. Read 76 reviews from the world's largest community for readers. V tomto v... 24. b...

INFORMACE

AUTOR
Larry Gonick
DIMENZE
6,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci.pdf

POPIS

V tomto vtipném náhledu na moderní dějiny navazuje autor bestsellerů Larry Gonick tam, kde jeho cenami ověnčená Komiksová historie světa skončila. První část Komiksové historie moderní doby začíná dějinami starověkého Mexika, Kolumbovým připlutím do Nového světa, španělským dobýváním, budováním portugalského impéria v Asii a vytvořením prvního celosvětového systému výměny zboží a myšlenek. Následuje protestantská reformace, rozmach Holandska a Anglie a zrození moderní politické filosofie a vědy. Závěrečná část líčí soupeření Francie a Británie v Severní Americe a vrcholí globálním pohledem na americkou revoluci a Americkou ústavu.„Larry Gonick to znovu dokázal! Dokonale obrací naruby zažité dějiny a podává je se svou osobitou směsicí chytré komiksové kresby a ohromně vtipných komentářů. Koho jiného by napadlo tvrdit, že Cortés byl povrchní floutek, kterého vyhodili z práv, že Machiavelli napsal brožurku o politice nebo že Newton byl výstřední génius, aby nás přitom svými kresbami neustále přesvědčoval, že to jsou vlastně jeho oblíbené historické postavy? Larry Gonick nám přináší prvotřídní dějiny, špičkovou kresbu a k tomu vyprávění tak kousavé a sarkastické, že se při jeho čtení jednoduše neubráníte pochechtávání. Jednoznačně doporučuji.“Roger Brooks, zástupce děkana fakulty a profesor religionistiky, Connecticut College.

Chcete si přečíst knihu?Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Larry Gonick. Číst Komiksová historie moderního světa 1.: Od Kolumba až po americkou revoluci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY