Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu

Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu - Ian a Alicia Denchaxyovi | Dcparkrx.org

...e ho dokonce pořádně neumíte. S touhle knížkou to zvládne každý ... Kniha Umění orálního sexu - přiveďte partnera do ... ... . Umění orálního sexu - Ian a Alicia Denchasyovi. Vyneste partnera do nepoznaných výšin rozkoše… Pokročilé techniky pro muže i pro ženu… Přestaňte s... Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin" Článek navazuje na Úvod do "Tahitského orálního sexu".Pro pochopení techniky je vhodné přečíst si článek o historii a významu techniky "Tahitského orálního sexu" nebo "metody Kivin". Je zde vysvětleno, jaký význam má technika pro ženy s problémy s ... Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu ... . Je zde vysvětleno, jaký význam má technika pro ženy s problémy s dosahováním orgasmu a to i při orální stimulací klitorisu. Pokročilé techniky pro muže i pro ženu… Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru, že orální sex není nic pro vás. Nebo že ho dokonce pořádně neumíte. Koupit Koupit eknihu. Vyneste partnera do nepoznaných výšin rozkoše… Pokročilé techniky pro muže i pro ženu… Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru,že orální sex není nic pro vás. Na lekce orálního sexu pro ženy přicházejí obecně dva typy reakcí. Jedna polovina pánů je nadšená z toho, že umění orálního sexu půjde díky těmto školám všeobecně nahoru. Druhá lituje, že zatím neexistuje pánská obdoba, tedy lekce orálního sexu pro muže. Konkrétní tipy a technika tahitského orálního sexu Kivin - ženy Rady odborníka - sex koučka Gaia Julie Poupětová. Kurzy: Orální génius (pro muže) - online. Umění potěšit muže (pro ženy) Dostupná videa k tématu: Orální sex pro ženu. Kurz Umění potěšit muže Umění potěšit muže - předehra a triky Umění orálního sexu - Denchasyovi, Ian a Alicia - Umění orálního sexu - Denchasyovi, Ian a Alicia ; Vyneste partnera do nepoznaných výšin rozkoše Pokročilé techniky pro muže i pro ženu Přestaňte s ... Felace je orální technika, která nespočívá pouze ve vložení penisu do úst, ale je tvořena několika technikami orálního sexu pro muže, tedy felace. Tyto techniky by žena měla alespoň znát a měla by si je při milostných hrátkách vyzkoušet a naučit se je používat. Obecně je orální sex bez ochrany považován za rizikový a to jak pro muže, tak pro ženu. Ve srovnání s vaginálním nebo anální pohlavním stykem bude toto riziko asi menší. Jenže jakákoli úvaha o tom, co je a co není rizikovější, vám k ničemu nebude, pokud se při orálním sexu nakazíte. Poloha orálního sexu - na boku. Orální sex v poloze "N...

INFORMACE

AUTOR
Ian a Alicia Denchaxyovi
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu.pdf

POPIS

Přestaňte s pochybnostmi a jednou provždy se zbavte názoru, že orální sex není nic pro vás. Nebo že ho dokonce pořádně neumíte. S touhle knížkou to zvládne každý. Kromě toho, že vás provede po mapě těch nejžhavějších bodů mužského i ženského těla, nabídne vám pikantní inspiraci v podobě krásně smyslných fotografií a učiní z vás opravdové umělce.Při pohledu na ta nažhavená těla vám pouhá četba rozhodně přestane stačit a dostanete neodolatelnou chuť taky se pustit do akce. Postupujte podle návodu a zaručujeme vám, že se z obyčejných milenců a milenek změníte přímo v legendární bohy a bohyně vášně.Chcete se stát „králem s nejdokonalejším jazykem“ nebo „královnou orálního blaha“? Možná si myslíte si, že toho o „ústním potěšení“ víte dost a máte dost zkušeností, ale přesto se zkuste podívat na náš malý souhrn zajímavostí.

Chcete si přečíst knihu?Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian a Alicia Denchaxyovi. Číst Umění orálního sexu: Pokročilé techniky pro muže i pro ženu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY