Evangelium podle Jidáše

Evangelium podle Jidáše - Simon Mawer | Dcparkrx.org

...8- Originál: The Gospel of Judas Překlad: Hanzlík, Filip Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Evangelium podle Šimona Petra a Jidáše: Ježíš toužil být ... ... . vydání) Evangelium podle Jidáše - Wikipedie. Various Catholic End Times Prophecies 7. Please contact us here. If you have been graced by God with the means to do so, please support our work. Wlah dal gest Dolas zemu bogu i suiatemu Scepanu se duema dusnicoma Bogu- cea a Sedlatu. Evangelium podle Jidáše nabízí tři dějové linie, které jsou všechny postaveny na vztahu mezi mužem a ženou. Odehrávají se v jiných časov ... Evangelium podle Jidáše - Wikipedie ... . Evangelium podle Jidáše nabízí tři dějové linie, které jsou všechny postaveny na vztahu mezi mužem a ženou. Odehrávají se v jiných časových obdobích a my zpočátku pouze tušíme, kdo v nich hraje hlavní roli. Nosná část příběhu staví do centra pozornosti kněze a ženu, do jejichž života vstoupí emoce, se kterými ... Verše přidané, odebrané, zmanipulované... a hned tu máme jiné poselství evangelijní zprávy. Počátek Ježíšovi služebnosti a první zázrak. Co to všechno má společného? Možná ... V Petrově evangelium vypráví, že Římané jsou překvapivě sympatičtí jedinci a Ježíš prý na kříži vůbec netrpěl. Nejzávažnější rozdíl oproti zaběhnuté interpretaci je v tom, jak on - co by přímý svědek události - líčí průběh samotného procesu zmrtvýchvstání. Jeho výklad je svého druhu jedinečný, neboť všechny současné Bible hovoří pouze o ... Evangelium podle Jidáše Simon Mawer. Může jeden starý svitek zpochybnit celý Nový zákon? Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází z prvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot ... Kniha: Evangelium podle Jidáše Autor: Simon Mawer. Psychologický román britského autora plný pochyb o důvěryhodnosti ustálených hodnot i pocitu vlastní zodpovědnosti. Román prolínají tři dějové linie, se všemi je spjat ... Evangelium podle Jidáše. The Life of the Holy Desert Fathers 3. Iskoni be slovo - texty ke studiu diachronni slavistiky a bohemistiky. Bhagavad Gita - 4. The Great Apostasy 2. Wlah dal gest Dolas zemu bogu i suiatemu Scepanu se duema dusnicoma Bogu- cea a Sedlatu. Petra Evangeloum Historia scholastica. Obsah knihy: Evangelium podle Jidáše. Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází z prvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot - Jidáš Iškariotský. Elektronická kniha: Evangelium podle Jidáše Autor: Simon Mawer Psychologický román britského autora plný pochyb o důvěryhodnosti ustálených hodnot i pocitu vlastní zodpovědnosti. - Český rozhlas 6 (...

INFORMACE

AUTOR
Simon Mawer
DIMENZE
4,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Evangelium podle Jidáše.pdf

POPIS

Mezi starověkými papyry od Mrtvého moře je nalezen pozoruhodný svitek. Pochází z prvního století našeho letopočtu a vše nasvědčuje tomu, že obsahuje pravdivé vylíčení Ježíšova života, jak ho zachytil Jehuda iš Karijot – Jidáš Iškatriotský. Pokud by se prokázala pravost svitku, stal by se z něj jeden z nejvýbušnějších psaných dokumentů v historii lidstva, který by zásadním způsobem otřásl základními tisíciletými dogmaty katolické církve. Úkolem svitek prozkoumat - potvrdit či vyvrátit jeho pravost – je pověřen katolický duchovní páter Leo Newman, světově uznávaný odborník na Koiné, dialekt starořečtiny, který se používal v oblasti východního Středomoří na přelomu letopočtu, a zároveň muž, který je v novinách označován za „odpadlického kněze“. Leo je stále více pohlcován odkrýváním tajemství Jidášova svědectví, ale zároveň na něj doléhají i temné zákruty jeho vlastního života. Zakázaná, avšak neodolatelná a zničující láska k vdané ženě. Příběh vášnivého a vrcholně tragického milostného vzplanutí jeho matky ve válkou rozvráceném Římě. Jeho vlastní prožitky lásky a zrady ohrožují pevnost a základy jeho víry stejně pronikavě, jako Jidášovo evangelium. Dramatický a emocemi nabitý románový příběh se klene mezi Evropou v období druhé světové války a Jeruzalémem dva tisíce let po Ježíšově narození.

Chcete si přečíst knihu?Evangelium podle Jidáše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Mawer. Číst Evangelium podle Jidáše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY