Ztroskotat a zvítězit

Ztroskotat a zvítězit - Karin Pavlosková | Dcparkrx.org

... Ostravě. Několikrát plula na moři s Oldřichem Karáskem ... Kategorie "Sport" - Antikvariát Avion ... . Je autorkou několika cestopisných knih. V knize Drama mezi oceány například popisuje, jak se jejich loď převrhla v Karibském moři. Dále cestovala například v Patagonii, Kanadě, Himálaji ... Antikvariát Avion Ondřej Sanetrník 1. máje 59/5 460 07 Liberec IČ: 05903262. Otevírací doba: Po-Pá: 9:00 - 17:00 Tel. E-shop: +420 487 989 433 Další dobrodružství, které prožila během plavby v Tichomoří, popsala v knize Drama mezi oceány (uvedl ji na trh loni stejný nakladatel) a nyní tedy přichází s novinkou - v knize Ztroskotat a zvítězit líčí plavbu po Indickém oceánu, již podnikla na jachtě kapitána, který se na moře vydal, ačkoli mu lékaři sdělili ... Ztroskotat a zvítězit (Pavlosková Karin) Karin Pavlosk ... Ztroskotat a zvítězit ... ... Ztroskotat a zvítězit (Pavlosková Karin) Karin Pavlosková , Pavlosková Karin , Knižní klub (2009) Knihy Karin Pavloskové jsou nabity dobrodružstvím a neobvyklými životními příběhy mořeplavců, s nimiž na oceánu sdílí - vždy... * Procestovala Aljašku, Kanadu, Grónsko, Tibet, Himaláje, Patagonii a napsala knižní publikace s názvy Grónsko, Mořeplavecká odysea, Drama mezi oceány a Ztroskotat a zvítězit. * V roce 2003 se vydala na plavbu kolem světa na devítimetrové plachetnici O.K. Út 10.3. 18.00 Cest.přednáška ZTROSKOTAT A ZVÍTĚZIT So 14.3. 17.00 Divadel. představení VÍKEND Po 16. 3. 18.00 Zastupitelstvo So 21.3. Přehlídka harmonikářů Po 23.3. 18.00 Cest.přednáška - Madagaskar Pá 27.3. 19.00 Travestishow POZVÁNKA Poděkování Děkujeme místnímu hasičskému sboru a všem občanům, kteří se v ... Recenze, komentáře a hodnocení k českým i zahraničním knihám. English for Biomedical and Electrical Engineering Scientists Karel - Motyčková Eva - Denney Phillipa - Poncová Eva Roubík Přesný popis více než 300 hlavních čeledí hmyzu a dalších členovců Jedinečné fotografie a ilustrace spolu s výstižným textem podávají základní charakteristiku každé čeledi Podrobný rejstřík a slovníček odborných termínů slouží k rychlé a přesné orientaci. Jmenuje se "Ztroskotat a zvítězit". Nyní, po návratu z plavby z Hornu do Kapského města sepisuje své zážitky z této plavby, především pak z Antarktidy. 29. března 2008 se uskutečnilo v Sedlnici již tradiční Setkání jachtařů Severní Moravy. Díky obětavé práci organizátorů Antonína Syrovátky a Leoše Skalíka se ... Čtvrtá a poslední část plavby kolem světa vedla přes Indický oceán - Ztroskotat a zvítězit (2008). V únoru 2008 se Karin Pavlosková vydala na plavbu na sto let starém trojstěžníku do Antarktidy. O této cestě vypráví kniha: Magická Antarktida (2009). * Cestovatelský klub - ZTROSKOTAT A ZVÍTĚZIT. MUDr. Karin Pavlosková procestovala Evropu, Aljašku, Kanadu, Grónsko, Patagonii, Tibet i Himaláje, přeplula Atlantský i Tichý oceán, ostrovy severní...

INFORMACE

AUTOR
Karin Pavlosková
DIMENZE
3,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztroskotat a zvítězit.pdf

POPIS

Knihy Karin Pavloskové jsou nabity dobrodružstvím a neobvyklými životními příběhy mořeplavců, s nimiž na oceánu sdílí - vždy na pěkných pár měsíců - osud. V knize Ztroskotat a zvítězit líčí plavbu po Indickém oceánu, kterou podnikla na jachtě velmi zajímavého kapitána - muže, který se na moře vydal, ačkoli mu lékaři sdělili závažnou diagnózu. Nebo možná právě proto...? Ať tak či tak, zpočátku poklidná plavba, během níž poznávali krásu ostrovů Chagos a Cocos Keeling, se změnila v drama, když se jim v noci uvolnila kotva a proud jejich loď odnesl na útesy, kde ztroskotali. Zdálo se, že mají jedinou možnost: Nechat loď lodí a zachránit holé životy. To se ale hrdinům tohoto fascinujícího příběhu nechtělo... A díky vytrvalosti a odvaze poznali nové přátele. Mezi nimi i jednoho velmi šarmantního mořeplavce, který se hrdince a autorce našeho příběhu v jedné osobě velice líbil... Romanticky se zamilovat je krásné... ale máte vůbec šanci, když se proti vám spiknou živly...? Život na moři je pestrý - už jenom kolik zajímavých osobností potkáte...! Autorka této knihy se vydává vstříc dobrodružství s očima i ušima otevřenýma - a předkládá nám pestrou mozaiku osudů lidí, jež své životy spojili s oceánem.

Chcete si přečíst knihu?Ztroskotat a zvítězit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karin Pavlosková. Číst Ztroskotat a zvítězit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY