Srdce, míč a velryba

Srdce, míč a velryba - Vlasta Pospíchalová | Dcparkrx.org

...velryba . Podrobnější popis bohužel není k dispozici ... Knihy Velryba - Heureka.cz ... . Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. Více informací od 134 Kč . Koupit nejlevněji. BINO Sada do vany velryba . BINO Sada do vany ... Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybr ... Srdce, míč a velryba - Pospíchalová Vlasta | Knihy Dobrovský ... . Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Velryba Srdce, míč a velryba Autor: Vlasta Pospíchalová Autorčiny vzpomínky na život s úspěšným československým fotbalovým útočníkem a trenérem klubu Bohemians Praha. Srdce,míč a velryba. Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v.. Kavárna Velryba - Opatovická 24, 11000 Prague, Czech Republic - rated 4.4 based on 117 reviews Nice atmosphere, very good beer. Burger was terrible... (podle M. Macourka) Záznam z vystoupení LDO ZUŠ Nové město nad Metují 26. 6. 2013 ve Dvoře Králové n. L. Druhá část podvečera patřila čtení z knížek, jejichž děj se odehrává v našem městě. Lidé si tak mohli poslechnout úryvky z textů Pevnost mého mládí (Renée Friesová), Srdce, míč a velryba (Vlasta Pospíchalová), Běhali jsme bosi (Ivan Šmída) a Mnichovo Hradiště v pamětech rodiny Toušovy (Jan Touš st.). Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny. Srdce, míč a velryba autor: Pospíchalová Vlasta doporučená cena: 198 K ... ⬇ Stáhnout Červené kreslené srdce levné fotky z nejlepší agentury stock fotografií rozumné ceny miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků. Největší zvíře co kdy na planetě Zemi žilo, je obrovský vodní savec, který váží až 200 tun. Jedná se o velrybu latinským jménem Balaenoptera musculus. Víte o jaké zvíře jde? Plejtvák obrovský Plejtvák obrovský (Balaenoptera musculus) je největší a nejtěžší zvíře na světě. Tento obrovský vodní savec dorůstá délky až 33 metrů a se svojí hmotností ... Na čtyřech různých místech si tak budete moci poslechnout část vzpomínek Renée Friesové z knihy Pevnost mého mládí, úryvek z oblíbené knížky Běhali jsme bosi od Ivana Šmídy, připomeneme knihu Vlasty Pospíc...

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Pospíchalová
DIMENZE
7,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce, míč a velryba.pdf

POPIS

Příběhy splněných a nesplněných snů. Laskavé vzpomínání na dobu dávno i nedávno minulou, děj knihy začíná za první republiky, popisuje život za války i dobu "budování socialismu". Prakticky celou druhou část příběhu tvoří životní etapa, kterou autorka strávila po boku československé fotbalové legendy Tomáše Pospíchala. Čtenáři si tak znovu připomenou jeho obrovské úspěchy, kterých dosáhl jako trenér Bohemians Praha, stejně tak i jeho nekončící boj se zdravotními problémy.

Chcete si přečíst knihu?Srdce, míč a velryba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Pospíchalová. Číst Srdce, míč a velryba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY