Sabbathovo divadlo

Sabbathovo divadlo - Philip Roth | Dcparkrx.org

...ě už před časem zaujal, stejně jako pracovníka pražského Neoluxoru, který moje úvahy o výběru komentoval, „taky si budu muset toho Rotha zkompletovat ... Philip Roth - Sabbathovo divadlo | Spálená 53 ... ." Sabbathovo divadlo. Vážení zákazníci, kamennou prodejnu v Poděbradech opět otevíráme v pondělí 4. 5. 2020 ️ E-shop nadále funguje bez omezení, zasíláme do výdejen Zásilkovny, prostřednictvím České pošty a DPD. Pro Poděbraďáky nabízíme osobní odběr a rozvoz objednávek po Poděbradech zdarma. O čem je kniha Sabbathovo divadlo? V "Mickeym" Sabbathovi vytvořil nejvýznačnější autor americké literární scény jedinečnou a nezapomenutelnou postav ... Philip Roth: Sabbathovo divadlo | Hospodářské noviny ... ... . O čem je kniha Sabbathovo divadlo? V "Mickeym" Sabbathovi vytvořil nejvýznačnější autor americké literární scény jedinečnou a nezapomenutelnou postavu stárnoucího chlípníka. Sabbath odešel v sedmnácti na moře, kde poznal svět a také sex ve všech jeho podobách. Ve dvaceti se stal loutkářem, ve třiceti režisérem ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Sabbathovo divadlo (Sabbath's Theater, 1995) Mladá fronta, Praha 2008, přeložil Jiří Hanuš, ISBN 978-80-204-1760-2; kniha získala roku 1995 prestižní Národní knižní cenu; Americká idyla (American Pastoral, 1997) Volvox Globator, 2005, přeložili Rudolf a Luba Pellarovi, ISBN 80-7207-563-2 Všechny informace o produktu Kniha Roth Philip - Sabbathovo divadlo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Roth Philip - Sabbathovo divadlo. Philip Roth: Sabbathovo divadlo. Typ: čtení (např. autorské) Popis: Prasečinky, samý prasečinky... a také jedna velmi otevřená a nelítostná výpověď o stárnutí a bolesti v Čtenářském klubu. Místo konání: Knihovna města Hradec Králové (Hradec Králové) Úvod > Použité knihy, grafika, pohlednice... > Beletrie > Philip Roth - Sabbathovo divadlo Nové knihy. Beletrie pro dospělé ... Česká premié...

INFORMACE

AUTOR
Philip Roth
DIMENZE
6,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Sabbathovo divadlo.pdf

POPIS

V "Mickeym" Sabbathovi vytvořil nejvýznačnější autor americké literární scény jedinečnou a nezapomenutelnou postavu stárnoucího chlípníka. Sabbath odešel v sedmnácti na moře, kde poznal svět a také sex ve všech jeho podobách. Ve dvaceti se stal loutkářem, ve třiceti režisérem manhattanského Neslušného divadla a manželem krásné, ale pro praktický život nepoužitelné jerečky. Po šedesátce mu smrt vzala nejskvělejší ženu jeho života, ale Sabbath, bez střechy nad hlavou stíhaný zákonem a veřejně zostuzený jako nemrava, přece nedokáže dobrovolně odejít ze svény.Kniha získala prestižní americkou cenu National Book Award.

Chcete si přečíst knihu?Sabbathovo divadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Roth. Číst Sabbathovo divadlo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY