O (ne)ctnostech

O (ne)ctnostech - Josef Duben | Dcparkrx.org

...livých měsících srovnává lidské vlastnosti v době barokní s ... Kniha O (ne)ctnostech - Josef Duben | Dobré Knihy.cz ... ... Obsah: O (ne)ctnostech Autor, tiskový mluvčí Státní veterinární správy, ve své v pořadí druhé knížce vlídně a nenuceně popisuje lidské neřesti a ctnosti. Po jednotlivých měsících srovnává lidské vlastnosti v době barokní s dobou dnešní. Kniha: Otázky o ctnostech I (Tomáš Akvinský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Knihy spisovatele Josef Duben v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na z ... O (ne)ctnostech - Josef Duben | Knihy Dobrovský ... .cz Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Kniha: O nectnostech - Josef Duben. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ......

INFORMACE

AUTOR
Josef Duben
DIMENZE
3,20 MB
NÁZEV SOUBORU
O (ne)ctnostech.pdf

POPIS

Autor, tiskový mluvčí Státní veterinární správy, ve své v pořadí druhé knížce vlídně anenuceně popisuje lidské neřesti a ctnosti. Po jednotlivých měsících srovnává lidské vlastnosti v době barokní s dobou dnešní. Pro toto srovnání se autor inspiroval barokní galerií ctností a neřestí ve východočeské Kuksu, kterou vytvořil sochař Braun v podobě soch ženských postav. Knihu Josef Duben doplňuje vtipnými veršíky a kamennými artefakty, čímž potvrzuje, jak je všestranně nadaným a vzdělaným člověkem. Věřím, že Vás tato chytrá a laskavá kniha osloví a pohladí na „duši“….

Chcete si přečíst knihu?O (ne)ctnostech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Duben. Číst O (ne)ctnostech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY