Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben

Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben - Alena Nekovářová | Dcparkrx.org

...nou konverzační příručku Čeština pro život ... Čeština pro život / Czech for Life / Tschechisch fürs Leben ... . Opět je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří již mluví česky, ale přesto se chtějí ve svém vyjadřování dále zdokonalovat a ... Hier können Sie Čeština pro život / Tschechisch fürs Leben bestellen! Čeština pro život ist ein Tschechisch Lehrbuch für Fortgeschrittene. Konverzační učebnice Čeština pro život/Czech for life/Tschechisch fürs Leben je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování tak, aby mluvili jako rodilí Češi. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá zn ... Čeština pro život 1 | Tschechisch fürs Leben 1 | Czech for ... ... . Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny ... Čeština pro život 2 / Czech for Life 2 / Tschechisch fürs Leben 2 Autor: Nekovářová, Alena Nakladatel: Akropolis EAN: 9788087481523 ISBN: 978-80-87481-52-3 Popis: 1× kniha, 2× CD, flexi, 360 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2012 Hier können Sie Čeština pro život 2 im Sparset mit Čeština pro život 1 kaufen. X ... Tschechisch online üben Tschechischer Humor Tschechische Grammatik Learn Czech with ♥ Osts...

INFORMACE

AUTOR
Alena Nekovářová
DIMENZE
10,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben.pdf

POPIS

Konverzační příručka Aleny Nekovářové, ředitelky vzdělávacího centra Asset v Českých Budějovicích, je určena všem středně pokročilým až pokročilým studentům-cizincům, kteří se již učí česky a chtějí se dále zdokonalit ve svém vyjadřování tak, aby mluvili jako rodilí Češi. Čeština pro život představuje dlouho chybějící materiál pro pokročilejší studenty, jimž umožňuje zdokonalit se v 15 tématech týkajících se běžných situací každodenního života. Názvy lekcí, k nimž patří např. Taková normální rodina, Jezte a pijte! Dobrou chuť, Jdeme nakupovat, Ukažte mi, prosím, cestu, U doktora. Další prosím!, dokazují praktické a komunikativní zaměření učebnice. Východiskem každé lekce jsou úvodní otázky k danému tématu a vstupní text (monolog, dialog). Otázky k textu prověří porozumění čtenému textu a schopnost samostatného vyjadřování, gramatická cvičení umožňují procvičovat a upevňovat vybrané gramatické jevy. Následuje konverzační blok, který obohacují fotografie a ilustrace a který vede studenty k samostatnému ústnímu vyjadřování, při němž se naučí správně reagovat na vzniklé situace. Oddíl je strukturován tak, aby nabízel množství podnětů jak pro týmovou práci, tak i pro individuální rozšiřování slovní zásoby. Poslechová cvičení (na přiložených CD) posilují zapamatování nově osvojené frazeologie. Autentičnosti jazyka je dosaženo užitím běžně mluveného slova, včetně hovorových výrazů. Součástí učebnice jsou klíč se správnými řešeními, přepisy poslechových cvičení, stručný přehled české gramatiky a v rámci každé lekce drilová cvičení a slovní zásoba s německým a anglickým překladem. Úspěšná práce s učebnicí předpokládá znalost češtiny na úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce.

Chcete si přečíst knihu?Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Nekovářová. Číst Čeština pro život/Czech for Life/Tschechisch fürs Leben Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY