Nehlučně

Nehlučně - Frank Schätzing | Dcparkrx.org

...nt se hravě snadno otvírají i bez použití úchytky a stejně lehce a nehlučně se zavírají ... Push to open Silent pro dřevěné zásuvky a výsuvy Quadro V6 ... ... . Zásuvku lze otevřít i pomocí úchytky a při ... Define noise. noise synonyms, noise pronunciation, noise translation, English dictionary definition of noise. n. 1. a. Sound or a sound that is loud, unpleasant, unexpected, or undesired. b. Sound or a sound of any kind: The only noise was the wind in the pines. nois·y (noi′zē) adj. nois·i·er, nois·i·est 1. Making noise: a small, noisy dog. 2. Full ... Nejčastější problémy s pračkou a jak je řešit | ARecenze ... . nois·y (noi′zē) adj. nois·i·er, nois·i·est 1. Making noise: a small, noisy dog. 2. Full of, characterized by, or accompanied by noise: a noisy cafeteria. nois′i·ly adv. nois′i·ness n. ThesaurusAntonymsRelated WordsSynonymsLegend: Switch to new thesaurus Adv. 1. noisily - with much noise or loud and unpleasant sound; "he blew his nose ... nehlučně. Právě si zobrazuješ nalezené výsledky hledaného výrazu nehlučně.Pokud k tomuto spojení nevidíš správný výsledek a znáš ho, pomoz nám obohatit tento slovník a vlož jeho definici díky jednoduchému formuláři. Snažíme se postupně vlastními silami také rozšiřovat slovník, kdyby však každý návštěvník vložil pouhých několik výrazů, během ... O čem je kniha Nehlučně? ummit G8, 18.-20. červen 1999, Kolín nad Rýnem Na summit přijíždí i první muž světa, Bill Clinton, aniž tuší, že se má stát terčem teroristů jako odplata za nedávný vojenský letecký útok na Bělehrad. Nehlučně od Frank Schätzing v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. noiselessly definition: 1. silently: 2. silent...

INFORMACE

AUTOR
Frank Schätzing
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Nehlučně.pdf

POPIS

Summit G8, 18.-20. červen 1999, Kolín nad Rýnem. Na summit přijíždí i první muž světa, Bill Clinton, aniž tuší, že se má stát terčem teroristů jako odplata za nedávný vojenský letecký útok na Bělehrad. Atentát má provést špičková teroristka, záhadná žena srbského původu, z pověření organizace "Trojský kůň". Vůdce organizace trvá na tom, aby americký prezident zemřel srbskou rukou a srbští nacionalisté se chtějí k akci oficiálně přihlásit. Do akce je zapojen i ruský programátor Gruškov, elitní zaměstnanec krycí softwarové firmy v Itálii, a irský technik, bývalý člen IRA Clohessy, jenž pracuje na letišti v Kolíně. Protože nebude možné se ke Clintonovi přiblížit se střelnou zbraní, je třeba použít jinou, "neslyšnou" techniku, a to laseru. Pomocí pohyblivého zrcadla na střeše letištní budovy má být paprsek složitě nasměrován z digitálního fotoaparátu, jenž poslouží jako zaměřovač atentátnici, která pronikne do blízkosti státníků jako akreditovaná novinářka. Krátce před plánovaným atentátem přijíždí do Kolína na autorské čtení irský fyzik, autor sci-fi bestsellerů a čekatel na Nobelovu cenu, Liam O´Connor. Na letišti se náhodou srazí s bývalým spolužákem Clohessym. I O´Connor byl v mládí zapleten s IRA, ale Clohessy předstírá, že je někdo jiný. O´Connor záhy vytuší, že se něco chystá, a rozjede pátrání na vlastní pěst.

Chcete si přečíst knihu?Nehlučně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Schätzing. Číst Nehlučně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY