Natáčíme a upravujeme video: pro seniory

Natáčíme a upravujeme video: pro seniory - Ondřej Jirásek | Dcparkrx.org

...ovolenou či rodinné oslavy stále živé ... Kniha "Natáčíme a upravujeme video" ... . Publikace vás postupně seznámí s ovládáním kamery, na názorných příkladech vás zasvětí do tajů filmařské práce a nakonec ukáže, jak vytvořit videodisk nebo poslat nahrávku ... Natáčíme a upravujeme video -- pro seniory - Jirásek, Ondřej ; Natáčet vlastní video pomocí digitální videokamery zvládnete s touto knihou i vy. Navíc se dozvíte, jak svými nahrávkami potěšit své blízké. Naučte se, jak uchovat své zážitky, ... Natáčíme a upravujeme video | Albatrosmedia.sk ... . Naučte se, jak uchovat své zážitky, ... Natáčet vlastní video pomocí digitální videokamery zvládnete s touto knihou i vy. Navíc se dozvíte, jak svými nahrávkami potěšit své blízké. Naučte se, jak uchovat své zážitky, dovolenou či rodinné oslavy stále živé! Publikace vás postupně seznámí s ovládáním kamery, na názorných příkladech vás zasvětí do tajů filmařské práce a nakonec ukáže, jak ... Hledáte Natáčíme a upravujeme video od Ondřej Jirásek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Natáčíme a upravujeme video pro seniory 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Natáčet vlastní vid...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Jirásek
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Natáčíme a upravujeme video: pro seniory.pdf

POPIS

Natáčet vlastní video pomocí digitální videokamery zvládnete s touto knihou i vy. Navíc se dozvíte, jak svými nahrávkami potěšit své blízké. Naučte se, jak uchovat své zážitky, dovolenou či rodinné oslavy stále živé! Publikace vás postupně seznámí s ovládáním kamery, na názorných příkladech vás zasvětí do tajů filmařské práce a nakonec ukáže, jak vytvořit videodisk nebo poslat nahrávku přátelům pomocí Internetu. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, látku odměřuje ve vhodných dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Díky řešením častých problémů vás zároveň při natáčení nic nezaskočí.S knihou se mimo jiné naučíte:Ovládat jednotlivé části digitální kamery Zvolit vhodnou kompozici obrazu a pracovat se světlem a stínem Používat stativ, natáčet v pohybu, přibližovat a vzdalovat Triky pro natáčení narozenin, Vánoc a cestování Přenášet video z kamery do počítače Stříhat nahrávky, opatřit je titulky, přechody a dalšími efekty Vytvářet vlastní filmové CD či DVD Posílat video pomocí e-mailu či Internetu Knihu provází téměř 300 obrázků, které jednak přibližují digitální kameru, zejména jsou však návodem, jak tvořit a upravovat zdařilé záběry.

Chcete si přečíst knihu?Natáčíme a upravujeme video: pro seniory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Jirásek. Číst Natáčíme a upravujeme video: pro seniory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY