Zlo na ostrově

Zlo na ostrově - Ed McBain | Dcparkrx.org

...domníval, že si na Pašeráckém ostrově bude užívat zasloužené dovolené, ale vražda krásné Arleny Marshallové mu tyto milé plány překazí ... Pavel Doubek - Salve finance - Home | Facebook ... . Prostě je zatažen do vyšetřování, a jak se postupem času ukazuje - nijak snadného vyšetřování ... Román, napsaný během druhé světové války, vznikl rozšířením povídky Trojúhelník na ostrově (zařazené do knihy Vražda v postranní ulici).. V první kapitole (II. část) nacházíme krátký odkaz na román Smrt na Nilu, když jedna z postava, paní Gardnerová, zmiňuje, že o Poirotovi ... LEGO Bionicle - Legenda - YouTube ... .. V první kapitole (II. část) nacházíme krátký odkaz na román Smrt na Nilu, když jedna z postava, paní Gardnerová, zmiňuje, že o Poirotovi slyšela v souvislosti s vraždou Linet Ridgewayové. Na ostrově roste určitý druh rostlin. Ostrov má vlhké podnebí a rostliny se přizpůsobily deštivému počasí. Postupně během tisíců let se podnebí na ostrově změní z vlhkého na suché. Dlouho jsem se na to chystala, tak jsem si konečně našla důvod :) KnižníTeenager 24.11.2017 v 07:04:00 Nejsem si jistá jestlu se to počíta, každopádně kniha Čarodějnice z Hex Hall....

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
5,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlo na ostrově.pdf

POPIS

Rozhlasový komentátor Zach Black, otec devítileté Penny, nedávno ovdověl. Jeho žena Mary, skvělá plavkyně, se utopila během společné romantické dovolené na ostrově Martha’s Vineyard. Zdrcený manžel však po čase dostává dopis, v němž mu jistá Evelyn Cloudová sděluje, že jeho manželka nezahynula nešťastnou náhodou. Rozhlasový reportér se proto vydává i s dcerkou do míst, kde ho potkala největší tragédie jeho života. Od samého začátku však naráží na problémy a cítí, že něco skutečně není v pořádku. Když nakonec vypátrá adresu Evelyn Cloudové, jejíž znepokojivý dopis ho přiměl k cestě na ostrov, a rozjede se za ní – nachází ji mrtvou. Krátce nato Zachovi telefonuje neznámý muž, aby se okamžitě klidil z ostrova, nebo ho potká stejný osud jako zavražděnou Evelyn. Terčem neznámého pachatele se zakrátko stává i Zachova dcera Penny, která záhadně zmizí. Zach teď musí nejen objasnit smrt své ženy, ale především zachránit malou Penny. ED McBAIN napsal původně tento román pod pseudonymem RICHARD MARSTEN a opět potvrdil své hlavní přednosti: vybroušený styl, důmyslně vybudovaná zápletka, rychlý sled děje a důsledný realismus na každém řádku.

Chcete si přečíst knihu?Zlo na ostrově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Zlo na ostrově Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY