O neodvratném konci mužského pokolení: Tajný život takového normálního muže

O neodvratném konci mužského pokolení: Tajný život takového normálního muže - David Abiker | Dcparkrx.org

...Sleva 30% - 153,00. K ... Nabízíme zlevněné poštovné za 49,- Kč při platbě kartou online do Zásilkovny v ČR ... humor - Trh knih - můj antikvariát online ... . O neodvratném konci mužského pokolení: aneb Tajný život takového normálního muže (978-80-87067-91-8) Kniha - autor David Abiker, 168 stran, česky, pevná s přebalem matná Hlavní hrdina mimořádně vtipného a inteligentního románu O neodvrat­ném konci mužského pokolení - mladý, avšak již životem znavený otec a ... Komentáře . Transkript . Josef HAUSMANN: Základy mužského šovinismu This banner text can have markup.. web; ... humor - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Komentáře . Transkript . Josef HAUSMANN: Základy mužského šovinismu This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Bytosti takového učitele lidstva můžeme rozumět tehdy, pokud si ujasníme, jak se takové lidstvo samo vyvíjí. Včera a dnes jste si vyslechli dvě přednášky našeho milého doktora Ungera - O „já" a jeho poměru k „ne já" - přednesené na základě filosofického a teoretického poznávání. O lásce pravé a zdánlivé Kdyby bylo možno v jediném okamžiku slyšet všechny hlasy, které na světě zrovna zní, tak by v tom proudu zvuků bylo nejspíše nejčastější slovo "láska". O ní lidé sní, láskou se trápí, po ní touží, nebo se jí bojí; užívají si jí, či pro ni umírají. This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Nigel Farage pronesl v Bruselu v EU parlamentu svůj poslední projev. Velká Británie v roce 2020 odchází po 47 letech z Evropské unie. Zaposlouchejte se do jeho slov o tom, jak je mu líto, že musí tu skvělou a dokonale řízenou organizaci spolu s ostatními poslanci natrvalo opustit. A obětuje-li kdo pro poznanou pravdu o Bohu a pro pravdu evangelia dokonce svůj život, je to zřejmě největším a nejsvětějším skutkem, který může být člověkem vykonán. A nebo to můžeme říci ještě jinak - pokud se zapřením poznané pravdy oddělujeme od Boha navěky, tak obětování života pro poznanou pravdu nás ......

INFORMACE

AUTOR
David Abiker
DIMENZE
12,5 MB
NÁZEV SOUBORU
O neodvratném konci mužského pokolení: Tajný život takového normálního muže.pdf

POPIS

Hlavní hrdina mimořádně vtipného a inteligentního románu O neodvrat­ném konci mužského pokolení – mladý, avšak již životem znavený otec a manžel, který se rád dívá na mafiánské filmy a tajně sní o časech, kdy muž ještě býval hlavou rodiny, jednoho dne prozře a pochopí to, co ženy již dávno vědí: Muži to mají spočítané: „Pochopil jsem, že se společně se svými mužskými souputníky nacházím v jakési přechodné fázi. Došlo mi, že rovnost pohlaví neexistuje. Přežívá pouze v našich snech... V reálném světě již probíhá něco daleko převratnějšího. To, co bláhově nazýváme „rovností pohlaví,“ je jen skromnou předehrou, jakýmsi nevinným aperitivem, pouhým předkrmem chodu, který má teprve přijít. Milióny z nás budou muset pohřbít své chlapecké ideály. Model soužití, jaký poznali naši otcové a dědové, nenávratně zanikne. Jejich synové a vnuci se stanou správci konkurzní podstaty živočišného druhu, který má svá nejlepší léta dávno za sebou. Najít v tomto dramaticky se měnícím světě své místo nebude jednoduché. Muž bude trpět novými neurózami, stane se citlivějším, jeho pokožka se zjemní a žena mu nakonec bude půjčovat své žiletky na jed­no použití. Jde o přechodnou fázi poněkud destabilizující, avšak nevyhnutelnou. Muži však mohou být klidní, neboť v tom ani zdaleka nejsou sami. Kupříkladu takový samec moř­ského koníka nosí samičí vajíčka odjakživa a u rypohlavce dvouhlavého zase mi­­n­iaturní sameček žije jako parazit přímo v těle mnohonásobně větší samice...“ Francouzský román O neodvratném konci mužského pokolení aneb Tajný život takového normálního muže je dílo, které se vzpírá všem pokusům o definici. Zbabělcův průvodce moderním manželstvím, ujetý pediatrický traktát, černá kniha maternalistické společnosti, umaštěný milostný dopis, bible otcemučedníka, přehled módních trendů parazitujícího muže, chlípný a buřičský pamflet... Tím vším nepochybně tato kniha je. Především však jde o zásadní zamyšlení nad budoucností vztahů mezi mužem a ženou ve 21. století. David Abiker (39) je ve Fran­cii znám nejen svými knihami, ale i jako dramaturg televizních a rozhlasových pořadů. Jeho třetí a zatím předposlední kniha O neodvratném konci mužského pokolení byla inspirován humoristickými esejemi, jimiž přispíval do francouzské verze časopisu Men's Health.

Chcete si přečíst knihu?O neodvratném konci mužského pokolení: Tajný život takového normálního muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Abiker. Číst O neodvratném konci mužského pokolení: Tajný život takového normálního muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY