Draci podzimního soumraku

Draci podzimního soumraku - Tom Hickman, | Dcparkrx.org

... dojmy z první části, přičemž tu druhou taktně vynechám ... Dragonlance: Draci podzimního soumraku: , DVD ... . Hned se dozvíte proč. Všetky informácie o produkte Kniha DragonLance: Kroniky 1. - Draci podzimního soumraku - Tom Hickman, Margaret Weis, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie DragonLance: Kroniky 1. - Draci podzimního soumraku - Tom Hickman, Margaret Weis. Natočeno dle The New York Times bestselleru Draci podzimního soumraku, výpravné pohádky o moci, magii a netvorech. Zajímavost: Série Dragonlance vznikla v polovině osmdesát ... Dragonlance: Draci podzimního soumraku (2008) online ke ... ... . Zajímavost: Série Dragonlance vznikla v polovině osmdesátých let. K původním autorům Margaret Weiss a Tracy Hickmanovi se přidali další, takže vzniklo bezmála 200 románů a novel. oficiální text distributora Nakupte společně - DragonLance - Kroniky. Kniha DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku patří do série DragonLance - Kroniky.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 410 Kč. Informace / Anotace ke knize: Draci podzimního soumraku. Draci, bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem. Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi. Pak se zrodí naděje - hůl s modrým křišťálem v rukou krásné ženy z barbarského kmene. - Draci podzimního soumraku americká literatura fantasy Tracy Hickman , Margaret Weis , překlad Pavel Doležal Draci podzimního soumraku Autor: Hickman, Tom a Weis, Margaret Nakladatel: Fantom Print EAN: 9788073980191 ISBN: 978-80-7398-019-1 Originál: Dragons of Autumn Twilight Překlad: Vlčinská, Hany Popis: 1× kniha, brožovaná, 336 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (2. vydání) Archiv pro štítek: Film Dragonlance: Draci podzimního soumraku online. Dragonlance: Draci podzimního soumraku. 26 prosince, 2018 administrator action, adventure ... Všechny informace o produktu Kniha DragonLance - Kroniky 1: Draci podzimního soumraku - Margaret We, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze DragonLance - Kroniky 1: Draci podzimního soumraku - Margaret We. Objednávejte knihu DragonLance (01) - Draci podzimního soumraku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Tom Hickman,
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Draci podzimního soumraku.pdf

POPIS

Draci. Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem.Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.Pak se zrodí naděje - hůl s modrým křišťálem v rukou krásné ženy z barbarského kmene. Příslib naděje, prchavý jako dým nesený podzimním větrem, způsobí že se sejdou staří přátelé, jimž osud vnutil nečekanou roli hrdinů. Rytíř a barbarský bojovník, bojovník-obr a půlelf, trpaslík a šotek a také čaroděj s temnotou v duši; ti všichni se vydají na velice nebezpečnou pouť - hledat legendární Dračí kopí.

Chcete si přečíst knihu?Draci podzimního soumraku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Hickman,. Číst Draci podzimního soumraku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY