Zelenina od A do Z

Zelenina od A do Z - Dagmar Lánská, | Dcparkrx.org

...; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin ... Zelenina od A do Z | Srovnanicen.cz ... . Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Rostliny od A do Z; Katalog rostlin; Rostliny od A do Z; KATALOG - Zelenina (rajče, paprika, okurky, košťáloviny, salát, tykve) KATALOG - Orchideje; KATALOG - Kaktusy a sukulenty; KATALOG - Bylinky a léčivé rostliny; KATALOG - Roubovaná zelenina; KATALOG - Jahody; KATALOG - Balkonové květiny; Choroby a škůdci ovocných dřevin ... Vážení zákazníci, opět u nás můžete platit kartou u ... Kniha: Zelenina od A do Z (Dagmar Lánská a Milan Zemina ... ... ... Vážení zákazníci, opět u nás můžete platit kartou u řidiče, nákup vám vyneseme do patra a vybereme zpět vratné obaly. Stále NENÍ MOŽNÉ platit v HOTOVOSTI. Nevíte, co dnes uvařit? Vyzkoušejte naše HOTOVKYKOŠÍK.CZ. Nabízíme jídla pro celou rodinu, polévky, saláty a exkluzivně i dezerty z cukrárny IF Café....

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lánská,
DIMENZE
9,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Zelenina od A do Z.pdf

POPIS

Ing. Dagmar Lánská je proslulou autorkou specializovanou využití zeleniny a koření, její publikace mají početnou čtenářskou obec a opakovaně vycházejí. Publikace o úloze zeleniny v našem stravování a přípravě zeleninových pokrmů již slavila v minulosti úspěchy a nyní vychází v revidovaném a doplněném vydání. Autorka v ní soustředila všechny známé druhy zeleniny dostupné na tuzemském trhu od artyčoku po zelí a ke každému připojila recepty gastronomicky nejvýhodnější úpravy. Receptář doprovází barevná fotografická prezentace pokrmů od Miroslava Zeminy.

Chcete si přečíst knihu?Zelenina od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lánská,. Číst Zelenina od A do Z Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY