Chaty a chalupy

Chaty a chalupy - Radomír Měšťan | Dcparkrx.org

...ledních letech zažívá tento způsob odpočinku, kdy je možné si objekt za úplatu pronajmout, novou dynamiku ... ZARS.cz: Chaty a chalupy k pronájmu ... . Důvodů je více, zde jsou ty hlavní: Krátká dopravní dostupnost. Úspora díky možnosti vlastního vaření. Chaty a chalupy k pronajmutí. V databázi www.e-Chalupy.cz naleznete levné i luxusní chaty a chalupy, ubytování a pronájmy v Čechách, na Moravě nebo na Slovensku pro Vaši dovolenou a relaxaci. V nabídce máme také horské penziony, apartmány, sruby, roubenky, chatky nebo ubytování v soukromí vše p ... Chaty-Chalupy ... . V nabídce máme také horské penziony, apartmány, sruby, roubenky, chatky nebo ubytování v soukromí vše přímo od majitele. Kompletní nabídku chat a chalup k pronajmutí naleznete pod ... Pronájem chaty a chalupy v České Republice a na Slovensku. Chaty a chalupy k pronajmutí. Chaty a chalupy na Silvestr. Pronajímáme sruby a stylové roubenky na horách, chaty a chalupy s bazénem. Rekreační objekty v lokalitě Český Ráj, dovole...

INFORMACE

AUTOR
Radomír Měšťan
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Chaty a chalupy.pdf

POPIS

Co vše je třeba mít na paměti při údržbě chat a chalup, aby svým majitelům sloužily ke skutečnému odpočinku a rekreaci, to shrnuje ve své publikaci renomovaný stavař a autor dvacítky oborových publikací ing. Radomír Měšťan. Krok za krokem popisuje a nákresy a fotografiemi ilustruje, kde a jak co nejvhodněji postavit kýženou stavbu, jaký pozemek zvolit, čemu věnovat pozornost při koupi starší chalupy. Jak projektovat sklepy, obytné prostory, čím je doplnit a jak je ochránit proti nepříznivým vlivům. Odkud získat vodu, jak ji zavést a kam odvést odpad. Čím je možné a vhodné rekreační objekt doplnit uvnitř i mimo něj. A konečně jak chalupu zazimovat a na jaře zase zprovoznit.

Chcete si přečíst knihu?Chaty a chalupy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Měšťan. Číst Chaty a chalupy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY