Deník lhářky

Deník lhářky - Patry Francisová | Dcparkrx.org

...e by se kniha špatně četla a neoplyvala tajemstvím a napětím, ale prostě i pres nečekaný záver tak prostě není to vauuu po dočtení ... Deník lhářky - Francisová Patry - Knihkupectví Ládví ... . ... Deník lhářky Autor: Francisová, Patry Nakladatel: Ikar EAN: 9788024910802 ISBN: 978-80-249-1080-2 Originál: The Liar´s Diary Překlad: Klůfová, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Počet stran: 360, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Ikar, Autor knihy: Patry Francisová, Jeanne má na první pohled vše, co si ... Deník lhářky - Francisová Patry | Knihy Dobrovský ... . vydání) Počet stran: 360, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Ikar, Autor knihy: Patry Francisová, Jeanne má na první pohled vše, co si kdy přála. Dokonalou rodinu, spoustu peněz, nádherný dům Ale zdi luxusního domova mnohé skrývají. Jeanne dlouhé roky sama sobě lže, nechce vidět věci takové, jaké ... Lucy Hale si mladší osazenstvo pamatuje převážně z velice úspěšného seriálového hitu Pretty Little Liars (česky ...

INFORMACE

AUTOR
Patry Francisová
DIMENZE
7,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník lhářky.pdf

POPIS

Jeanne má na první pohled vše, co si kdy přála. Dokonalou rodinu, spoustu peněz, nádherný dům… Ale zdi luxusního domova mnohé skrývají. Je v nich ukryta pravda o skutečném charakteru jejího manžela, pravda o pravých důvodech problémů jejího syna. Pravda o ní samotné. O tom, že mnoho let sama sobě lže, že nechce vidět věci, které by vidět měla. Nevidí je, neboť je z různých důvodů nechce řešit. Pak se však v jejím životě objeví Ali. Výstřední žena, jež Jeanne fascinuje, zároveň jí příšerně "leze na nervy". Prostřednictvím Ali se Jeanne postupně učí vidět věci v jejich pravém světle. Bude však trvat dlouho, než to zvládne. Bude ji stát hodně sil, než si připustí pravdu o svém manželství, o své rodině a o sobě samé především. Nebude to bezbolestné a někoho to bude stát život.

Chcete si přečíst knihu?Deník lhářky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patry Francisová. Číst Deník lhářky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY