Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač

Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač - Jan Šálek | Dcparkrx.org

... Předmět Vybrané aspekty životního prostředí (ZUZ23E) Na serveru studentino ... Kořenová čistírna :: Eko farmářky.cz ... .cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu ZUZ23E - Vybrané aspekty životního prostředí, Fakulta životního prostředí, Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU). Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech 2 poptávky. Moderní zahrady 4 poptávky. Upravujeme zahradu 4 IV, - Rekonstrukce, ... V sou ... Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a ... ... . Moderní zahrady 4 poptávky. Upravujeme zahradu 4 IV, - Rekonstrukce, ... V současné době se převážná většina tepelných čerpadel instaluje v rodinných domech, ať už v novostavbách nebo starších domech. Tento stav vychází ze skutečnosti, že rostoucí ceny energií se přímo dotýkají provozních nákladů těchto domů a tím přímo „kapsy" jejich majitelů. Zhruba desetinásobek doporučené hodnoty byl naměřen v Příborské ulici, problém se ale může týkat i potrubí v ulicích Bukovecká, Dobratická, Chlebovická a v části ulice Tupolevova. Zítra proto hygienici odeberou vzorky teplé vody v okolních domech. Na svém webu o tom informoval Český rozhlas (ČRo). Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech. Brno: ERA group spol. s.r.o., Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreačních objektech; Výživa a léky v těhotenství a při kojení; Akustika pozemních staveb; Rozlučte se s bulimií; Neznámé emoce; Moderní panelový byt - nápady, úpravy, řešení Přírodní čistírny odpadních vod a využívání srážkových vod si získávají stále větší zájem nejen odborné, ale i laické veřejnosti. Takový způsob řešení vodního hospodářství je výhodný zejména pro samostatně stojící rodinné domy a rekreační zařízení bez možnosti napojení na inženýrské sítě. Vliv jaderné elektrárny Dukovany na jakost vody v řece Jihlavě a soustavě nádrží Dalešice a Mohelno / Article Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Šálek
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač.pdf

POPIS

Přírodní čistírny odpadních vod a využívání srážkových vod si získávají stálevětší zájem nejen odborné, ale i laické veřejnosti. Takový způsob řešení vodníhohospodářství je výhodný zejména pro samostatně stojící rodinné domy a rekreačnízařízení bez možnostinapojení na inženýrské sítě. Předkládaná publikace představuje možnosti komplexního řešení vodního hospodářství obytných objektů, a vyplňuje tak informační mezeru v řešení této problematiky. Kniha se zaměřuje především na ekologické, přírodě blízké způsoby čištění, úpravy a využití srážkových a odpadních vod. Obsahuje doporučení pro ekologické způsoby nakládání s bioodpady, objasňuje přínos odvodňovacího účinku vegetace v odpadovém hospodářství. Autoři vycházejí z dlouholetých zkušeností a praktických znalostí s provozem jednotlivých zařízení u nás i v zahraničí. Řada poznatků je výsledkem výzkumných prací,mnohá řešení jsou originální, přizpůsobená podmínkám České republiky. Text provází fotografie příkladů úspěšných realizací v ČR a okolních státech.

Chcete si přečíst knihu?Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šálek. Číst Přírodní čištění a využívání vody v rodinných domech a rekreač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY