Netrapte se dietami!

Netrapte se dietami! - Petr Pigal | Dcparkrx.org

.... Netrapte se dietami, které na vás nezabírají a raději vsaďte na osvědčený přípravek adipex, který vás nadbytečných kilogramů zbaví jako mávnutím kouzelného proutku ... Netrapte se dietami! - Petr Pigal | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A čím dříve si ho pořídíte, tím dříve budete mít postavu jako ze žurnálu. Cítíte se vyčerpaní? Chcete mít ze sebe lepší pocit? Potřebujete podávat plný fyzický i mentální výkon? Je vaším cílem zdravý a plnohodnotný život do vysokého věku? Netrapte se dietami. Naučíme vás správným stravovacím návykům . Co můžete očekávat? individuální přístup; řešení šité na míru Ušetřete si nekonečné pokusy zhubnout, netrapte se d ... BodyBody České Budějovice - Netrapte se dietami a přijďte ... ... . Naučíme vás správným stravovacím návykům . Co můžete očekávat? individuální přístup; řešení šité na míru Ušetřete si nekonečné pokusy zhubnout, netrapte se dietami, hladem a omezováním. Podívejte se na roli psychiky v hubnutí. Jak vaši snahu zhubnout ovlivňuje vaše myšlení? Netrapte se dietami! Formujte svou postavu pohybem! 3. 4. ... Není se proto čemu divit, že ručička domácí váhy se pomalu, ale jistě blíží nepříjemným cifrám. Na redukční diety, „zázračné" hubnoucí přípravky nebo předražené koktejly a čaje zapomeňte. Zaměřte se spíše na dostatek pohybu a aktivitu, která ... Naprosto nová teorie, která nás v praxi učiní spokojenějšími a ještě nám přinese vytouženou štíhlost… Nadváha je problém, který v dnešní době trápí stále víc lidí. Neustále však přibývá těch, kteří zkrátka nezhubnou a nezhubnou. Jaký stravovací program či jakou dietu si mají vybrat? Autor téhle novátorské knížky si myslí, že žádnou. Kosmetiké studio Vema v Jilemnici, Veronika Vašíčková, Geologa Pošepného 486, 514 01 Jilemnice, tel. 606 781 222 Netrapte se dietami! Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vyspat se s neznámým patří k nejčastějším ženským fantaziím a to z různých důvodů: pro spoustu žen je to ideální příležitost bez zábran uspokojit jejich touhy, vyzkoušet nové věci nebo se prostě soustředit na zábavu, aniž by si dělaly starosti s příštím dnem. Nejen mladé dívky brouzdají po erotických portálech, ale i zralé dámy si přijdou na své. Hledání nezávazného nebo dlouhodobého eroti...

INFORMACE

AUTOR
Petr Pigal
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Netrapte se dietami!.pdf

POPIS

Naprosto nová teorie, která nás v praxi učiní spokojenějšími a ještě nám přinese vytouženou štíhlost… Nadváha je problém, který v dnešní době trápí stále víc lidí. Neustále však přibývá těch, kteří zkrátka nezhubnou a nezhubnou. Jaký stravovací program či jakou dietu si mají vybrat? Autor téhle novátorské knížky si myslí, že žádnou. Jeho účinná dieta – jejíž vtip spočívá v tom, že vlastně vůbec žádnou dietou není – se totiž netýká našich stravovacích návyků. Vychází z přesvědčení, nejsme-li v souladu se svým nitrem, oblékáme se do ochranné tukové vesty, jejíž polštáře nás mají chránit před „zlým“ světem tam venku. Naučíme-li se naopak žít s ostatními i sami se sebou v míru, už nikdy nic takového nebudeme potřebovat. Jeho úvahy nás pomohou nasměrovat na správnou cestu a zamyslet se nad tím, co bychom na sobě mohli vylepšit.

Chcete si přečíst knihu?Netrapte se dietami! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pigal. Číst Netrapte se dietami! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY