Nevěsta ze zámoří

Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová | Dcparkrx.org

...chem exotiky. ... Nevěsta ze zámoří Autor: Körnerová, Hana Marie Nakladatel: Ikar EAN: 9788024910635 ISBN: 978-80-249-1063-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Kniha Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová | Dobré ... ... . vydání) Nevěsta ze zámoří 3.5. 6 recenzí ; První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu své provdané sestry, ale dobře cítí, že je na obtíž. Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost - sňatek s krajanem, který ... Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová. První světová válka vzala Julii nejen man ... Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová - Megaknihy.cz ... . Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost - sňatek s krajanem, který ... Nevěsta ze zámoří - Hana Marie Körnerová. První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Nevěsta ze zámoří od Hana Marie Körnerová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Hledáte Nevěsta ze zámoří od ...

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěsta ze zámoří.pdf

POPIS

První světová válka vzala Julii nejen manžela a malého syna, ale i domov a chuť do života. Uchýlí se do domu své provdané sestry, ale dobře cítí, že je na obtíž. Z ciziny se na krátkou dobu vrací Juliin strýc a nabízí neteři zajištěnou budoucnost – sňatek s krajanem, který hledá manželku ze staré vlasti. Julie po krátkém váhání souhlasí a odjíždí z Čech na ostrov v Karibském moři. Netouží hledat novou lásku, ale jen útočiště a zapomnění. Čeká ji však daleko víc. Exotická příroda, zcela jiná společnost a manžel, jehož minulost je opředena tajemstvím. Navíc je tu i nebezpečná sokyně, která s Julií rozehraje hru na život a na smrt.

Chcete si přečíst knihu?Nevěsta ze zámoří ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Nevěsta ze zámoří Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY