Fenomén Ještěd: Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd

Fenomén Ještěd: Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd - Jiří Jiroutek | Dcparkrx.org

...ews [3] Jezuitský řád [1] Ježíš [1] Jirásek, Alois [2] Jirotka, Zdeněk [1] Jirounek, Petr [1] Jiří Karásek ze Lvovic [1] jistota [1] jména literárních postav [1] Jonathan Strange [1] Josef Škvorecký [1] journalism [6] journalistic style [1] journals [1] Joy [1] Jugoslávie [3] Jura a ... archiweb.cz - Televizní vysílač a horský hotel Ještěd ... ... Fenomén Ještěd. V roce 2005, v souvislosti s oceněním Karla Hubáčka Českou komorou architektŧ, byla v Galerii Jaroslava Frágnera uspořádána velká retrospektivní výstava a vydán katalog, mapující celou architektovu tvorbu. Další význačná osobnost SIALu, Miroslav Masák, napsal zajímavou autobiografii, nazvanou Tak Fenomén kniha. Phenomenon: the Book. ... Ještěd - evidence hodnot poválečné architektury Lukáš - Fragner Benjamin - Vorlík Petr Beran. Ježíš, náboženství a status reality ve filmech Pau ... Fenomén Ještěd ... . Další význačná osobnost SIALu, Miroslav Masák, napsal zajímavou autobiografii, nazvanou Tak Fenomén kniha. Phenomenon: the Book. ... Ještěd - evidence hodnot poválečné architektury Lukáš - Fragner Benjamin - Vorlík Petr Beran. Ježíš, náboženství a status reality ve filmech Paula Verhoevena Zdeněk Hudec. Jihočeská výstava v Táboře 1929 - profesor Theodor Petřík a Tábor However, it is not about the historical authenticity of this work, but rather a modern reflection of this forgotten phenomenon. World Premiere 25th June 2011, Mozart Hall, Reduta Theatre 2015 2016 6....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Jiroutek
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Fenomén Ještěd: Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd.pdf

POPIS

Fotografická kniha se zabývá objektem hotelu a vysílače na Ještědu od architekta Hubáčka a využívá k tomu různých pohledů: od soutěže a dokumentace stavebních prací, porovnání návrhů a realizace řešení interiérů se současným stavem, zachycení vývoje návrhů výtvarníků přes technické zvláštnosti a běžný pohled na Ještěd očima turisty nebo řady fotografů. Demonstruje provázanost tohoto symbolu a přirozené soužití s obyvateli i přes relativní mládí stavby. Představuje také autorský kolektiv, který se na celkovém vzhledu i funkci podílel. Obsahuje nevšední a originální záběry a informace. Komentáře a texty jsou kromě češtiny přeloženy do němčina a angličtiny. Oproti prvnímu vydání je rozšířeno o třicet stran.

Chcete si přečíst knihu?Fenomén Ještěd: Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Jiroutek. Číst Fenomén Ještěd: Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY