Bangkok 8

Bangkok 8 - John Burdett | Dcparkrx.org

...es a restaurant and a bar. All rooms have flat-screen TVs and fridges ... Bangkok 8 Summary - eNotes.com ... ... Amazon.com: Bangkok 8: A Royal Thai Detective Novel (1 ... ... es a restaurant and a bar. All rooms have flat-screen TVs and fridges. A thriller with attitude to spare, Bangkok 8 is a sexy, razor-edged, often darkly hilarious novel set in one of the world's most exotic cities. Witnessed by a throng of gaping spectators, a charismatic Marine sergeant is murdered under a Bangkok bridge inside a bolted-shut Mercedes Benz. John Burdett Average rating: 3.76 · 23,550 ratings · 2,493 reviews · 23 distinct works • Similar authors Bangkok 8 (Sonchai Jitpleecheep #1) ...

INFORMACE

AUTOR
John Burdett
DIMENZE
10,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Bangkok 8.pdf

POPIS

Dějištěm brilantního thrilleru je Bangkok. Zločin je tu na denním pořádku a nikdo se tomu nediví. Ale zločin, jímž začíná tato kniha, pokud se vůbec dá zločinem nazvat, je zvláštní. Uvnitř uzamčeného mercedesu bojuje o život seržant amerického námořnictva s velikou krajtou a klubkem zuřivých kober. Na pomoc mu přispěchají dva policisté, ale je už příliš pozdě. Seržant a jeden policista umírají. Policista Sonchaj Jitpleecheep je zanícený buddhista a přísahá, že smrt svého partnera pomstí. S pomocí nejmodernější vyšetřovací techniky se pustí do pátrání, které vyžaduje nejen zkušeností, ale i porozumění mystice a tajemným silám duchovního světa.

Chcete si přečíst knihu?Bangkok 8 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Burdett. Číst Bangkok 8 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY