Anglická frázová slovesa pro školy a samouky: + interaktivní CD

Anglická frázová slovesa pro školy a samouky: + interaktivní CD - Kamil Kraus | Dcparkrx.org

... jsou nezbytnou součástí moderního anglického jazyka a jejich znalost je nevyhnutelná jak při čtení klasické literatury či současného tisku, tak při běžné komunikaci s rodilým Angličanem ... Kniha: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky (Kamil ... ... . Nejfrekventovanější anglická frázová slovesa s překladem a mluvnická cvičení s příklady jejich použití ve větách. Součástí učebnice je klíč k cvičením a interaktivní CD s písemnými testy s anglickými frázemi, namluvenými rodilým mluvčím. Anglická frázová slovesa pro školy a samouky; Listovanie. Anglická frázová slovesa pro školy a samouky Kamil Kraus. Zvladněte anglická frázová slovesa! ... díky kterým si můžete zkontrolo ... Kniha: Anglická frázová slovesa pro školy a samouky (Kamil ... ... . Anglická frázová slovesa pro školy a samouky; Listovanie. Anglická frázová slovesa pro školy a samouky Kamil Kraus. Zvladněte anglická frázová slovesa! ... díky kterým si můžete zkontrolovat a utvrdit získané znalosti. Na CD najdete interaktivní cvičení ve formě překladu do češtiny a z češtiny, doplňování ... Učebnice umožní všem zájemcům osvojit si anglická frázová slovesa. Je rozdělena do dvou částí. První část obsahuje více než 1300 vybraných frázových sloves s příkladovými větami. V druhé části se nacházejí cvičení, díky kterým si můžete zkontrolovat a utvrdit získané znalosti. Anglická frázová slovesa pro školy a samouky. Úvodní strana Kontakty Prodejny, prodejci ... Anglická frázová slovesa pro školy a samouky. ... Na přiloženém CD najdete interaktivní cvičení ve formě překladu do češtiny a z češtiny, doplňování chybějících částic a sloves, stanovení synonym. ... Anglická frázová slovesa pro školy ...

INFORMACE

AUTOR
Kamil Kraus
DIMENZE
7,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglická frázová slovesa pro školy a samouky: + interaktivní CD.pdf

POPIS

Frázová slovesa jsou nezbytnou součástí moderního anglického jazyka a jejich znalost je nevyhnutelná jak při čtení klasické literatury či současného tisku, tak při běžné komunikaci s rodilým Angličanem.Učebnice umožní všem zájemcům osvojit si anglická frázová slovesa, může posloužit také k samostudiu nebo při výuce v jazykových školách či kurzech.Kniha je rozdělena do dvou částí. První část, výkladová, obsahuje více než 1300 vybraných frázových sloves s příkladovými větami. Slovesa v ní však nejsou seřazena abecedně, jako v mnoha jiných příručkách, ale podle částic a významů, které jednotlivé částice slovesům dodávají. Tato forma uspořádání umožní efektivní zapamatování a současně napomůže pochopit význam jednotlivých sloves. V druhé části se nacházejí cvičení, díky kterým si můžete zkontrolovat a utvrdit získané znalosti. Správné odpovědi je možné ověřit v klíči na konci knihy.Na přiloženém CD najdete interaktivní cvičení ve formě překladu do češtiny a z češtiny, doplňování chybějících částic a sloves, stanovení synonym. Své odpovědi si můžete ihned ověřit, a to i pomocí poslechu. Fráze namluvil rodilý mluvčí, takže si procvičíte také správnou výslovnost a porozumění mluvenému slovu.Učebnice předpokládá znalost základní anglické mluvnice a slovní zásoby.

Chcete si přečíst knihu?Anglická frázová slovesa pro školy a samouky: + interaktivní CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Kraus. Číst Anglická frázová slovesa pro školy a samouky: + interaktivní CD Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY