Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety

Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety - Marek Podhorský | Dcparkrx.org

...ety do... Tipy na výlety jižní Morava do nádherných koutů naší země! Najdete tu všechno - hrdé architektonické skvosty, divy z rukou Matky Přírody i úchvatné monumenty vytvořené člověkem ... Ubytování Dubné, chata Jižní Čechy, Chata u lesa ... . Výlety jižní Morava vás přenesou na místa, kde se čas zastavil a vy si můžete DOVOLIT SNÍT. Ubytování v Jižních Čechách, Lutová, Chlum u Třeboně. Ubytování pro rodiny s dětmi, bezbariérové ubytování pro vozíčkáře a handicapované, ubytování pro větší skupiny. Kapacita 40 lůžek v tří až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a zařízeným kuchyňským koutem. Možnost polopenze. Ubytování i se psem. Upozornění: Vzhledem k po ... Cyklotrasy a cyklostezky, cyklistika v ČR - Vyletnik.cz ... . Kapacita 40 lůžek v tří až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a zařízeným kuchyňským koutem. Možnost polopenze. Ubytování i se psem. Upozornění: Vzhledem k postupnému uvolňování vládních opatření ohledně nákazy Covid-19 dochází k průběžným aktualizacím nových termínů akcí a aktivit přístupných veřejnosti.Redakce prosí o pochopení a doporučuje všem, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají. Krásná místa a výlety z Čech, Moravy a Slezska. Na místě nynější hrobky stála od r.1625 poutní loretánská kaple, která byla později vkomponována do kostela sv.Anny. Poté, co kostel v r.1784 vyhořel, byl r.1852 přebudován na hrobku knížecího rodu Dietrichsteinů. Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety Autor: Podhorský, Marek Nakladatel: Freytag & Berndt EAN: 9788086236438 ISBN: 978-80-8623-643-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 115 × 165 cm Rok vydání: 2003 (1. vydání) Rozhledny v ČR - popis rozhleden v ČR, tipy na výlety, cyklotrasy, turistika. Strana 1 z 3. Region: Jižní Čechy. Přeskočit na obsah; Přeskočit na menu; Tipy na výlety, turistika a dovolená v ČR. Dnes je 18. 5, svátek má Nataša, zítra Ivo ... Když jsme pro vás hledali nejkrásnější místa, kde si užít dovolenou bez ... Cyklotrasy připravujeme ve spolupráci s výrobcem programu Cyklotrasy www.cyklotrasy.info.Po výběru oblasti se vám kromě tipů na cyklotrasy a cyklostezky zobr...

INFORMACE

AUTOR
Marek Podhorský
DIMENZE
11,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety.pdf

POPIS

Průvodce nabízí 50 atraktivních turistických tras v Jihočeském kraji, s malým přesahem do kraje Vysočina. Popis každé trasy obsahuje všechny důležité informace, přesný itinerář cesty, představení zajímavých míst a podrobnou mapku v měřítku 1 : 75 000 nebo 1 : 100 000. Součástí publikace je celková charakteristika kraje z hlediska reliéfu, historie a přírodních poměrů. Nechybějí ani turistické pokyny a rejstřík. Průvodce je doplněn více než stovkou barevných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Podhorský. Číst Jižní Čechy - Nejkrásnější pěší výlety Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY