Konec Romantiků

Konec Romantiků - Jiří Hogan | Dcparkrx.org

...ámhle! Ještě kousek výš! Přes koruny stromů prosvítá špička Eiffelovky ... Vrahova modlitba - Knihkupectví Primus ... . Vítej v Paříži, městě snílků a romantiků. Ve městě, kde mají příběhy šťastný konec. My však přejdeme na začátek, do chvíle, kdy si poprvé oblékneš perfektně padnoucí legíny Parisienne plné barev a malůvek. Romantismus . Znaky romantismu: citovost, subjektivita, individualismus, rozchod s přítomností, snaha o proměnu světa, světobol, dramatičnost, lyrismus - promítl se i do epických děl, návrat k lidové slovesnosti, kult poezie, zájem o jazykovou stránku díla, obliba historické tématiky, román, básnické povídky, balady. Žánry: odmítání rozdělení na vysoké a nízké ... Termín: 2019-06-29 - ... Vrahova modlitba - Knihkupectví Primus ... . Žánry: odmítání rozdělení na vysoké a nízké ... Termín: 2019-06-29 - 2019-07-06 Ubytování: hotel Počet dní / nocí: 8 / 7 Na co se můžete těšít: Poslední ráj romantiků. Poznávací zájezd s lehkou turistikou do nejvýchodnějších koutů bývalého Československa. Najdete zde ráj pro turisty: panenskou přírodu s čistými potoky, solná jezírka a vysokohorské poloniny i milé domorodce. Ruiny gotického chrámu. Z jeho rozpadlé podlahy prorůstá bujná vegetace. Lomené oblouky oken slepě hledí do večerní oblohy. Pocit jaksi strašidelný a zároveň vznešený. Věčnost a nicota v jednom. Ještě tak zahlédnout mnicha, jehož kápě se mihne mezi pilíři. Nebo zakopnout o lebku u zarostlého hrobu, s nápisem, na němž k svému úžasu vyluštíme své vlastní ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hogan
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec Romantiků.pdf

POPIS

Bankovní lupič uloupil v Brně při přepadení 25 milionů, když však odjel na Vysočinu setkat se s komplicem a peníze schovat, u Sedmi skal havaroval a zahynul. Havárii náhodně spatřili tři studenti, kteří už od dětských let jezdili do skal tábořit. Říkali si Romantici. Peníze se tehdy záhadně ztratily a vyšetřování havárie bylo krátce poté uzavřeno. Po roce začnou kluci z party Romantiků záhadně umírat. Má jejich smrt něco společného s onou havárií? Jakou roli v případu hraje inspektor Bukáček z brněnské hospodářské kriminálky? A kam se ztratily uloupené miliony?

Chcete si přečíst knihu?Konec Romantiků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hogan. Číst Konec Romantiků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY