Ve službách Svatoplukových

Ve službách Svatoplukových - Jan Bauer | Dcparkrx.org

...d ostatních... Elektronická kniha Ve službách Svatoplukových na www ... Ve službách Svatoplukových | Moba Knihy ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Ve službách Svatoplukových od... E-kniha: Ve službách Svatoplukových - Jan Bauer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nový historický román Jana Bauera nás zavádí do 9. století ... Ve službách Svatoplukových | Moba Knihy ... . ... Nový historický román Jana Bauera nás zavádí do 9. století po Kristu do doby Velkomoravské říše. Nejmladší syn moravského krále Svatopluka zajme na válečném tažení k Vltavě mladíka, kterého mylně považuje za náčelníka místního kmene. V 21. století se stal Bořivoj I. hrdinou románů spisovatele Jiřího Bílka První kníže, aneb, Předtucha moci a První kněžna, aneb, Závrať moci a také spisovatele Jana Bauera Ve službách Svatoplukových. Ve službách Svatoplukových (e-kniha) - Jan Bauer - Nový historický román Jana Bauera nás zavádí do 9. století po Kristu do doby Velkomoravské říše. Nejmladší syn moravského krále Svatopluka zajme na válečném tažení k Vltavě mladíka, kterého mylně pov Skvělou knihu Ve službách Svatoplukových můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. Ve službách Svatoplukových a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Ve službách Svatoplukových. Kdo napsal knihu Ve službách Svatoplukových? Autorem je Jan Bauer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Čtyřlístek ve filmu . Knížka vychází u příležitosti uvedení prvního celovečerního filmu s postavičkami Čtyřlístku (Čtyřlístek ve službách krále).Knížka obsahuje padesátistránkový dobrodružný komiksový příběh z rudolfinské Prahy a je doplněna zajímavostmi z přípravy filmu. Kníže Svatopluk (reliéf Jarmila Haldová) Ludvík vyslal výpravu druhou, do jejíhož čela postavil propuštěného Svatopluka za slib, že ve služb...

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
6,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách Svatoplukových.pdf

POPIS

Nový historický román Jana Bauera nás zavádí do 9. století po Kristu do doby Velkomoravské říše. Nejmladší syn moravského krále Svatopluka zajme na válečném tažení k Vltavě mladíka, kterého mylně považuje za náčelníka místního kmene. Učenlivý zajatec se nechá pokřtít arcibiskupem Metodějem a podle jeho rad udělá nečekanou kariéru. Vzrušující příběh plný dramatických zvratů končí založením Prahy jako nového sídla českých knížat.

Chcete si přečíst knihu?Ve službách Svatoplukových ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Ve službách Svatoplukových Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY