Nemocnice na kraji města

Nemocnice na kraji města - Jaroslav Dietl | Dcparkrx.org

... města byla 24. seriálem Československé televize a devátým z pera Jaroslava Dietla ... Nemocnice na kraji města (1977) [TV seriál] - Seznam dílů ... ... . Režie se ujal Jaroslav Dudek. Natáčení prvního dílu začalo v roce 1976 s Karlem Högerem v roli primáře Sovy. Höger však půl roku po začátku natáčení zemřel, a tak byl narychlo vybrán slovenský herec ... nemocnice na kraji mĚsta po dvaceti letech 10.synové (full hd) 2003) cz (78pt).mkv Nemocnice na kraji města je televizní seriál Jaroslava Dietla, který se věnuje ortopedickému oddělení. Uvidíte legendárního primaře Sovu, nezapomenutelného doktora Štrosmajera, rázno ... Nemocnice na kraji města — Česká televize ... . Uvidíte legendárního primaře Sovu, nezapomenutelného doktora Štrosmajera, ráznou sestru Huňkovou i začínající lékařku Alžbětu Čeňkovou. Osudy doktorů a sester jsou nerozlučně spjaty s nemocnicí. Nemocnice na kraji města. 559 likes · 2 talking about this. Seriál nás provází osudy protagonistů spjatými ze všech úhlů pohledu s oddělením ortopedie v nemocnici v Boru. (Pouze fanouškovská stránka) Nemocnice - na - kraji - města …Jurášek - Muflonek.avi. Stáhnout. 833 MB Nemocnice na kraji města_ 10 Nástup.ts. Stáhnout. Zobrazit náhledy. 00:54:31 720x540 299 MB 1. Zobrazit náhledy. 00:58:32 720x540 321 MB 1. Zobrazit náhledy. 00:58:32 720x540 321 MB 1. Zobrazit náhledy....

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Dietl
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemocnice na kraji města.pdf

POPIS

Knižní podoba divácky nejúspěšnějšího stejnojmenného televizního seriálu Jaroslava Dietla. Spletité osudy zaměstnanců jednénemocnice, moudrého primáře Sovy, vtipného skeptika doktora Štrosmajera, ambiciózního Arnošta Blažeje, podlézavého a neschopného kariéristy doktora Cvacha, sympatické ortopédky Alžběty, vrchní sestry Jáchymové a dalších postav a postaviček, které se zapsaly do srdcí miliónů diváků u nás i v zahraničí. Seriál znovu ožívá v televizním pokračovánía jak je vidět, stále má co říct a čím potěšit.

Chcete si přečíst knihu?Nemocnice na kraji města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Dietl. Číst Nemocnice na kraji města Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY