Vztah otce a syna

Vztah otce a syna - Tomáš Novák | Dcparkrx.org

.... Synové v tomto věku potřebují otce již sice daleko méně ( kratší dobu z pohledu času), ale o to intenzivněji ... Za co může otec aneb vliv otce na vztah syna k ženám ... ... . Potřebují s ním strávit společný čas. Citace vztah otce a syna; Citace otce a syna Bonda; Otec a syn Moments Sayings; Láska krátkého otce k jeho synovi; Den otců Citace od Syna; Táta a synové mohou mít složité vztahy, přesto je to jeden z nejdůležitějších vztahů, jaký může člověk mít. Otcové hodně přemýšlejí o svých synech a synové často ... Syn od otce očekával afirmativní akci, zatímco s ... Matky a synové: Základ vztahu tvoří citová výživa - Žena ... ... . Otcové hodně přemýšlejí o svých synech a synové často ... Syn od otce očekával afirmativní akci, zatímco se dočkal ignorance nebo dokonce pasivní rezistence, neútočného odporu. V tomto okamžiku je velmi důležité oba pocity překonat a nalézt k sobě cestu zpět, protože v tomto bodě je vztah otce s homosexuálním synem kritický a nejnáchylnější k trvalému poškození. Zatímco vztah matky a jejích potomků je vztahem závislosti, otec buduje se svými dcerami a syny pouto nezávislosti. Otcovský kontakt je obvykle méně těsný, a proto ho děti potřebují, aby si mohly na vlastní kůži "vyzkoušet", co s mámou nemohou nebo ani nepotřebují zažívat. Pro syna je otec vzorem mužnosti....

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Vztah otce a syna.pdf

POPIS

Kdo jiný by měl být jeden druhému bližší než nejbližší příbuzní... Ne vždy tomu tak je. Kniha známého psychologa a manželského poradce PhDr. Tomáše Nováka se zabývá běžnými problémy, které ovlivňují vztah otce a syna, upozorňuje na komunikační problémy, na zbytečná traumata, která vztah zatěžují. Vztah "otec a syn" bývá považován za psychologicky nejsložitější vůbec. Snad právě proto autor zvolil formu rozhovorů a dopisů, aby tento tak komplikovaný vztah přiblížil a co nejvíce objasnil. Doufáme, že vám tato publikace přinese množství podnětů a třeba i napomůže ve složitých rodinných situacích.

Chcete si přečíst knihu?Vztah otce a syna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Vztah otce a syna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY