Muž, který chtěl být šťastný

Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle | Dcparkrx.org

... odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele ... Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle, pevná ... ... . Muž, který chtěl být šťastný je kniha, kterou napsal Laurent Gournelle. Jedná se o poutavý příběh, který otevírá svět nových možností. Představte si, že jste na Bali a před odjezdem navštívíte starého léčitele. Léčitel vás prohlédne a řekne, že jste zdraví, ale Váš život šťastný není. Ukázka z knihy Muž, který chtěl být šťastný ... Muž, který sázel stromy ... Lýdia radí: Ak ... Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle - Megaknihy.cz ... ... Muž, který sázel stromy ... Lýdia radí: Ako byť šťastný - Duration: 3:15. Muž, který chtěl být šťastný. ... Laurent Gournelle napsal poutavý příběh, který čtenáři otevírá celý svět nových možností a nazval ho Muž, který chtěl být štastný. Jen si představte… Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli ... Video o tom, jak jsem si vytvořil budoucnost. MUŽ, KTERÝ CHTĚL BÝT ŠŤASTNÝ https://youtu.be/_uW5ynCQvUk. Muž, který chtěl být štastný je poutavý příběh, který čtenáři otevírá celý svět nových možností. Tato knížka, která vyšla letos v únoru ve Francii a od té doby se zařadila mezi nejvyhledávanější knihy s duchovní a psychologickou tematikou, nám ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kupte knihu Muž, který chtěl být šťastný od Laurent Gounelle na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Recenze audioknihy Muž, který chtěl být šťastný ★ Po svém francouzském vydání se kniha Muž, který chtěl být šťastný zařadila na vedoucí místa v oblasti duchovní literatury. S odstupem deseti let vychází u nás díky vydavatelství Rybka Publishers i ve zvukové verzi a má tak možnost ovlivnit, či přímo změnit další životy. Muž který chtěl být šťastný book. Read 401 reviews from the world's largest community for readers. Jen si představte Jste na výletě na ostrově Bali a pár... Autor Laurent Gournelle napsal poutavý příběh, který čtenáři otevírá celý svět nových možností a nazval ho Muž, který chtěl být štastný. Jen si představte… Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli nějaký zvláštní důvod, nejste nemocní, jen se doslechnete o jeho vel...

INFORMACE

AUTOR
Laurent Gounelle
DIMENZE
9,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který chtěl být šťastný.pdf

POPIS

Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli nějaký zvláštní důvod, nejste nemocní, jen se doslechnete o jeho velkém věhlasu a napadne vás, že byste se s ním mohli setkat.Starý léčitel vás prohlédne. Jeho diagnóza zní jasně. Těšíte se dobrému zdraví, avšak váš život není... šťastný. Ten moudrý stařec jako by vás znal lépe než vy sami. Neobvyklým náhledem na váš dosavadní život vás vtáhne do vůbec nejpoutavějšího dobrodružství, jaké si člověk může představit – dobrodružství objevování sebe sama. Zážitky, které vám zprostředkuje, radikálně změní váš život a stanou se klíčem k životu, o kterém jste vždy snili. Tato knha nám ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom, abychom byli skutečně šťastní. Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel a odborník na rozvoj osobnosti.Již čtrnáct let cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce.

Chcete si přečíst knihu?Muž, který chtěl být šťastný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurent Gounelle. Číst Muž, který chtěl být šťastný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY