Bilingvní rodina

Bilingvní rodina - Edith Harding-Esch, | Dcparkrx.org

...× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Bilingvní rodina (Edith Harding-Esch, Philip Riley ... ... . vydání) Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní rodina potýká. V nejlepším případě je to však mrhání energií, v nejhorším pak vážné ochuzení vztahu mezi rodičem a dítětem," uvádějí autoři knihy Bilingvní rodina. Psycholog Peter Howell z londýnské University College se v nedávné době zabý ... Bilingvní rodina ... . Psycholog Peter Howell z londýnské University College se v nedávné době zabýval skupinou 317 londýnských dětí ve věku 8-10 let, které se obrátily na ... Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní rodina potýká. Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní rodina potýká. Informace doplňuje množství případových studií. Závěrečná část knihy obsahuje abecedně řazený rejstřík ... Bilingvní rodina. Kdo napsal knihu Bilingvní rodina? Autorem je Edith Harding-Esch, Philip Riley. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Bilingvní (dvojjazyčná) výchova v rodině má vždy svá pravidla, která bychom měli dodržovat. Píšete, že se ve svém okolí setkáváte s různými názory a poukazujete na fakt, že jste upozorňováni na okolnost, že oba jazyky jsou si velmi blízké a může tak docházet u dítěte k mýlkám. Bilingvní rodina opět v praxi Získat odkaz; Facebook; Twitter; Pinterest; E-mail; Další aplikace - června 05, 2017 Mini chlapík mluví hodně, mluví rád. Většinou anglicky, to se moc nezměnilo, prostě je to zrádce a schválně odmítá poetickou mluvu Vladislava Vančury a bohatá synonyma Karla Čapka. Bilingvní rodina. Edith Harding-Esch, Philip Riley. Portál, 1. vydání, 2008 . Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní ... Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní rodina potýká. Bilingvní rodina. Autor: Harding-Esch, Edith, Riley, Philip | Rok vydání: 2008 | Jazyk: Čeština Kategorie: Sociální problematika | Typ dokumentu: Monografie a ... Prohlašuji, že jsem bakalářskou práci na téma Bilingvní rodina jako jednotka multikul...

INFORMACE

AUTOR
Edith Harding-Esch,
DIMENZE
3,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Bilingvní rodina.pdf

POPIS

Příručka poskytuje informace všem rodičům, kteří vychovávají své děti v bilingvním prostředí. Pomůže jim uchopit všechny faktory, které bilingvní výchovu ovlivňují, a nabídne jim rozličná řešení problémů, s nimiž se bilingvní rodina potýká. Informace doplňuje množství případových studií. Závěrečná část knihy obsahuje abecedně řazený rejstřík hesel.Autoři vycházejí z vlastní zkušenosti rodičů vychovávajících své děti v bilingvním prostředí a zprostředkovávají i zkušenosti jiných bilingvních rodin, se kterými při psaní knihy spolupracovali. Kniha je určena nejen rodinám dětí, kteří vychovávají své děti v dvojjazyčném prostředí, ale i dalším zájemcům o multikulturní prostředí.

Chcete si přečíst knihu?Bilingvní rodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edith Harding-Esch,. Číst Bilingvní rodina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY