Jak mluvit psí řečí

Jak mluvit psí řečí - Sarah Whiteheadová | Dcparkrx.org

... svého pejska přiměli dělat právě to, co chcete: aby si sedl či lehl, případně aby pochopil, že je čas vyrazit na procházku ... Jak mluvit psí řeči - Sarah Whiteheadová ... . Náprava problémového chování psa od Á do Zet., Tibet začíná - POZOR, DRSNÉ. - 1. den u nás - Duration: 2:09. Ivo Eichler RÁMO výcvik psů 31,188 views Název: Jak mluvit psí řečí. Autor: Stephen Whitehead. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; ISBN: 978-80-00-02152-2. EAN: 9788000021522. Objednací kód: ND132690 Mluvit s partnerem v posteli nemravně je skvělým způsobem, jak k sobě najít cestu ... Jak mluvit psí řečí - Sarah Whiteheadová | KOSMAS.cz ... ... . EAN: 9788000021522. Objednací kód: ND132690 Mluvit s partnerem v posteli nemravně je skvělým způsobem, jak k sobě najít cestu a oživit váš milostný život. Pokud se to chcete naučit, budete muset mít rádi své tělo a nebudete se moci stydět mluvit o tom, co s partnerem děláte. Pokud chcete vědět, jak na to, přečtěte si tento článek. Srovnání cen Jak mluvit psí řečí!. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 90 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Objednávejte knihu Jak mluvit psí řeči v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak porozumět řeči koček Ten, kdo tráví hodně času se svým milovaným kočičím kamarádem, postupně chce umět interpretovat kočičí mluvu. Především je třeba rozlišovat mezi verbálním a neverbálním vyjadřováním našeho tygříka. Naše knížka vám pomůže pochopit, proč váš milovaný pes vrtí ocasem, jak dává najevo, že si chce hrát, anebo proč se očuchává s ostatními psy! Naučte se mluvit psí řečí, abyste svého pejska přiměli dělat právě to, co chcete: aby si sedl či lehl, případně aby pochopil, že je čas vyrazit na procházku. Naše knížka vám pomůže pochopit, proč váš milovaný pes vrtí ocasem, jak dává najevo, že si chce hrát, anebo proč se očuchává s ostatními psy! Naučte se mluvit psí řečí, abyste svého pejska přiměli dělat právě to, co chcete: aby si sedl či lehl, případně aby pochopil, že je čas vyrazit na procházku. Psí ... VELKÝ PSÍ SLOVNÍK: Jak rozumět řeči vašeho hafana? Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com Ilustrační foto. Psi svým chová...

INFORMACE

AUTOR
Sarah Whiteheadová
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak mluvit psí řečí.pdf

POPIS

Kdyby váš pejsek uměl mluvit, co by asi tak řekl? Naše knížka vám pomůže pochopit, proč váš milovaný pes vrtí ocasem, jak dává najevo, že si chce hrát, anebo proč se očuchává s ostatními psy! Naučte se mluvit psí řečí, abyste svého pejska přiměli dělat právě to, co chcete: aby si sedl či lehl, případně aby pochopil, že je čas vyrazit na procházku. Psí jazyk je v knize názorně předvedený na krásných fotkách dětí a jejich psích miláčků; k jeho snadnému osvojení vám napomůžou i vzrušující hry a triky. Zanedlouho už budete svému pejskovi rozumět přímo dokonale. Všichni psi mluví. Musíte se jen naučit jejich řeč!

Chcete si přečíst knihu?Jak mluvit psí řečí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Whiteheadová. Číst Jak mluvit psí řečí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY