Potápěčské ráje světa

Potápěčské ráje světa - - | Dcparkrx.org

...eklad domorodého názvu Raja Ampat - soustroví se 4mi hlavními ostrovy ... Potápěčské ráje světa Krásná kniha (2006) | Aukro ... . Potápěčské ráje světa. Monty Halls | Svojtka § Co., s.r.o. (2006) Tato kniha je obsáhlým průvodcem šedesáti nejlepšími potápěčskými místy světa. U každé oblasti přináší informace o viditelnosti, teplotě vody, možnostech příjezdu na místo či vízových požadavcích. Jsou tu i podrobnosti o místopisu ... Škola potápění nabízí potápěčský kurz, cesty za potápěním ... Potápěčské ráje světa; kolektiv autorů | Antikvariát Učebnice ... ... Škola potápění nabízí potápěčský kurz, cesty za potápěním, servis a prodej potápěčské techniky. Kurzy potápění pro začátečníky a pokročilé potápěče. F.Pudil Praha +420 603 434 965 FB @Potapeni.cz Potápěčské ráje světa 2006, *. antologie. Tato kniha je obsáhlým průvodcem šedesáti nejlepšími potápěčskými místy světa. U každé oblasti přináší informace o viditelnosti, teplotě vody, možnostech příjezdu na místo či vízových požadavcích....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Potápěčské ráje světa.pdf

POPIS

Tato kniha je obsáhlým průvodcem šedesáti nejlepšími potápěčskými místy světa. U každé oblasti přináší informace o viditelnosti, teplotě vody, možnostech příjezdu na místo či vízových požadavcích. Jsou tu i podrobnosti o místopisu, podmořském životě v celé oblasti a podrobné popisy vybraných potápěčských lokalit. Každé z popisovaných míst je označeno podle obtížnosti a zakresleno na přehledné mapě okolí. Kniha je doplněna celou řadou nádherných snímků od profesionálních potápěčů.

Chcete si přečíst knihu?Potápěčské ráje světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Potápěčské ráje světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY