Foukneš do pěny

Foukneš do pěny - Radka Třeštíková | Dcparkrx.org

...í hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české ... Foukneš do pěny - Radka Třeštíková | Knihy na Martinus.cz ... ... Kniha Foukneš do pěny(Phil Shaw, Radka Třeštíková) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Právě soutěžíme o bestseller Foukneš do pěny. Cena v soutěži. 1x kniha Foukneš do pěny. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova i nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. FOUKNEŠ DO PĚNY. ODBORNÉ KNIHY . KRÁSNÉ KNIHY (BELETRIE) Česk ... Foukneš do pěny - Radka Třeštíková | Knihy Dobrovský ... . FOUKNEŠ DO PĚNY. ODBORNÉ KNIHY . KRÁSNÉ KNIHY (BELETRIE) Česká literatura Světová literatura Detektivky Duchovní, inspirativní četba Životopisy, rozhovory, vzpomínky Komiks ... Objednávejte knihu Foukneš do pěny v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková Nakladatelství: Motto Dostupnost: Ihned 252,- Koupit Koupit Informace. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. ... 0 hodnocení Foukneš do pěny 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české ......

INFORMACE

AUTOR
Radka Třeštíková
DIMENZE
6,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Foukneš do pěny.pdf

POPIS

První půlka chaotická, vodopád neuspořádaných myšlenek, což by samo o sobě nevadilo, kdyby člověku sedla hlavní postava, okolo které se točí celá kniha. Ale nešlo mi s ní sympatizovat ani za nic. To přišlo kapku až v druhé části, kde člověku dodatečně začne minulost a osobnost této osoby dávat hlavu a patu. Takže, určitě je to lepší, než Veselí, ale ta plochost příběhu a chlad na každé straně jejich knih je tu pro mě pořád. Vyskytly se zde sem tam absurdní situace, kterým se člověk zasměje a pár odstavců bylo i na zapsaní pro svou hloubku, ale jako celek to na mě nezafungovalo, takové nafouklé nic....jako když foukneš do pěny.

Chcete si přečíst knihu?Foukneš do pěny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Číst Foukneš do pěny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY