Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní

Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní - - | Dcparkrx.org

...tičtějším knihám Bible. Obsahuje 150 chval, písní díkuvzdání a důvěry ... Iluminovaná kniha Žalmů - 2020, pevná vazba s přebalem ... ... . Toto vydání, které navazuje na tradici středověkých iluminovaných rukopisů. Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní (978-80-7529-342-8) Kniha - česky, pevná s přebalem lesklá Kniha Žalmů patří k nejoblíbenějším a nejpoetičtějším knihám Bible. Obsahuje 150 chval, písní díkuvzdání a důvěry. Iluminovaná kniha Žalmů - Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní - ... Iluminovaná kniha Žalmů - Ilustrované texty všech 150 ... ... . Iluminovaná kniha Žalmů - Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní - 292 K ... Kupte knihu Iluminovaná kniha Žalmů - Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní - neuveden s 20% slevou v e-shopu za 295 Kč v knihkupectví Booktook.cz SLOVART Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní (978-80-7529-342-8) skladem 277 Kč Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní. Impulzy k duchovnímu životu: Osmidení exercicie podle Ignáce z Loyoly Norbert Alcover kniha. Indiánské příběhy Vladimír Hulpach pdf. Integrované řízení výroby: Od operativního řízení výroby k dodavatelskému řetězci Gustav Tomek epub ... Iluminovaná kniha Žalmů. Ilusrované texty všech 150 modliteb a písní Novinka. 15 × 20,3 cm, 256 stran Nakladatel: Slovart . Cena: Facebook. Anotace; Popis; Čtenářské recenze ; V českém vydání byl použit překlad Bible kralické. Kniha Žalmů patří k nejoblíbenějším a nejpoetičtějším knihám Bible. ... Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní /podle kralického překladu/ /Slovart/ Kniha Žalmů patří k nejoblíbenějším a nejpoetičtějším knihám Bible. Obsahuje 150 chval, písní díkuvzdání a důvěry. Toto vydání, které navazuje na tradici misálů přináší Knihu Žalmů doplněnou nejen ... Iluminovaná kniha Žalmů (Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní) Slovart CZ, 2020 . Připravujeme, k ... Obsahuje 150 chval, písní díkuvzdání a důvěry. Toto vydání, které navazuje na tradici misálů přináší Knihu Žalmů doplněnou... Knihy z kategórie Ostatné na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní.pdf

POPIS

Kniha Žalmů patří k nejoblíbenějším a nejpoetičtějším knihám Bible. Obsahuje 150 chval, písní díkuvzdání a důvěry. Toto vydání, které navazuje na tradici misálů přináší Knihu Žalmů doplněnou nejen vybranými iluminacemi z gotických žaltářů, hebrejských rukopisů či liturgických knih hodinek, ale také ilustracemi a propracovanými bordurami. Tvoří tak výjimečné umělecké dílo navazující na tradici středověkých iluminovaných rukopisů.

Chcete si přečíst knihu?Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Iluminovaná kniha Žalmů: Ilustrované texty všech 150 modliteb a písní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY