Kaštan

Kaštan - Jana Maternová (Burčíková) | Dcparkrx.org

...n - scéna Unijazzu je jedním z mála široce zaměřených klubových zařízení v Praze 6 ... Herbatint - nejpřírodnější alternativa permanentních barev ... ... . Základem je sál s kapacitou kolem sto návštěvníků, kde probíhají pravidelné pořady. Koncerty, divadelní představení pro děti i dospělé, přednášky, filmové projekce a další. Kaštan jedlý - kontejner Jednodomý samosprašný strom nesoucí jedlé výborné plody. Kód: 226,99: Dostupnost: od března dostupné v e-shopu a v prodejně Tovačov a Ostrožská Nová Ves, již dnes lze objednat Kategorie: Kaštany - jedlé Vaše cena ... Léčivý kaštan. Květy jírovce mají pozitivní účinky na cévní systém, posiluj ... Kaštan - Novinky ... ... Léčivý kaštan. Květy jírovce mají pozitivní účinky na cévní systém, posilují srdce, uvolňují křeče, mírní bolest a hojí podrážděnou pokožku. Čaj z kaštanových listů můžeme použít na uvolnění hlenů. Ženy, které touží po otěhotnění, by měly nosit kaštan u sebe v kabelce, ti, kteří si přejí víc peněz, by zas plod jírovce měli nosit v kapse, nejlépe se stříbrnou mincí. Také před důležitou schůzkou anebo jednáním je dobré mít kaštan při sobě. Zbavuje stresu a dodá sebevědomí. Více o kaštanech se dočtete ZDE...

INFORMACE

AUTOR
Jana Maternová (Burčíková)
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaštan.pdf

POPIS

Fantastický román východočeské autorky. " Mám slabost pro babičky. Babičky jsou fenoménem české literatury. Jistě není náhodou, že i tento příběh stojí a padá s babičkou, která – ač vykořeněna z bývalého pozemského života – je zdrojem inspirace své vnučce, a nakonec se stane i jakýmsi zachráncem. Žije se svou sedmiletou vnučkou na Bobuli, nevábné umělé planetě, na niž se lidstvo, respektive jeho zbytek, musel odstěhovat po atomové válce na planetě Zemi.Kniha je jakousi scifi po česku. A právě ona českost dodává dílu nejen jistou originalitu, ale zejména lidskost," píše se v doslovu knihy.

Chcete si přečíst knihu?Kaštan ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Maternová (Burčíková). Číst Kaštan Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY