Aby vás rostliny milovaly: Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci

Aby vás rostliny milovaly: Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci - Summer Rayne Oakes | Dcparkrx.org

...ý koutek - a to jak doma, tak v mysli a v srdci ... Oakes Summer Rayne: Aby vás rostliny milovaly - Vypěstujte ... ... . Chci.cz nabízí zboží z desítek vybraných e-shopů specializujících se na Pokojové rostliny na jednom místě. Vy tak při nakupování pokojové rostliny ušetříte čas i peníze. A to ať už hledáte dárek nebo potřebujete zboží z kategorie Pokojové rostliny pro sebe, Chci.cz je to pravé místo. Jakmile začnete pečovat o rostliny, naučíte se lépe starat i sami o sebe, své blízké i naši planetu. Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si ... Kniha: Aby vás rostliny milovaly - Summer Rayne Oakes ... ... . Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si můžete začít vytvářet svůj vlastní zelený koutek - a to jak doma, tak v mysli a v srdci. Aby vás rostliny milovaly Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci Jakmile začnete pečovat o rostliny, naučíte se lépe starat i sami o sebe, své blízké i naši planetu. Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si můžete začít vytvářet svůj vlastní zelený koutek - a to jak doma, tak v mysli a v srdci. Jakmile začnete pečovat o rostliny, naučíte se lépe starat i sami o sebe, své blízké i naši planetu. Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si můžete začít......

INFORMACE

AUTOR
Summer Rayne Oakes
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Aby vás rostliny milovaly: Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci.pdf

POPIS

Jakmile začnete pečovat o rostliny, naučíte se lépe starat i sami o sebe, své blízké i naši planetu. Vydejte se do světa rostlin a objevte, jak si můžete začít vytvářet svůj vlastní zelený koutek - a to jak doma, tak v mysli a v srdci. Díky této inspirativní příručce získáte zcela nový vztah k rostlinám kolem sebe a naučíte se:zastavit se a věnovat pozornost rostlinám ve svém okolí, dokonce i těm, které odvážně klíčí v prasklých chodnícíchvěřit, že rostliny jsou něčím víc než jen pěknou dekoracípohlížet na svět z perspektivy zástupců rostlinné říše a přemýšlet o udržitelnostiposloužit rostlinám tím, že poznáte, které druhy se hodí do vaší domácnosti, a vytvoříte pro ně přirozený biotop (bonus: ani jedna rostlina vám neuhyne!) Začnete-li pečovat o zeleň, brzy vás pohltí uklidňující radost. Kromě těch samozřejmých výhod – krásy a čistšího vzduchu – se při pečování o rostliny vydáte na cestu všímavosti a přinese vám to ještě mnoho dalšího: díky rostlinám minimalizujete stres, sníží se vám krevní tlak a na svět se budete celkově dívat pozitivněji. Když jsem se před čtrnácti lety přestěhovala z pensylvánského venkova do Brooklynu, věděla jsem, že budu muset zapojit hodně kreativity, abych se tu cítila jako doma. A tak jsem si do svého nového bytu začala nosit rostliny, které jsem nacházela u silnic, v dávno zapomenutých květináčích, na farmářských trzích a v místních zahradnictvích. Objevila jsem způsob, jak je dávat na police, zavěšovat, přivazovat, kotvit a zajišťovat, abych se vypořádala s nedostatkem světla a úzkými parapety. Od té doby se starám o více než tisícovku pokojových rostlin. Své pokojové rostliny miluju a naučila jsem, jak se o ně starat tak, aby mi lásku vracely. Tuto knihu jsem napsala, abyste i vy mohli ocenit rostliny – a život mezi nimi.

Chcete si přečíst knihu?Aby vás rostliny milovaly: Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Summer Rayne Oakes. Číst Aby vás rostliny milovaly: Vypěstujte si zelenou oázu doma i ve svém srdci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY