Muž, který stál v cestě

Muž, který stál v cestě - Ivan Fila | Dcparkrx.org

... Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument ... Kniha: Muž, který stál v cestě (Ivan Fíla) | bux.sk ... . Autor Ivan Fíla rozehrává fascinující drama o ... Více o e-knize Muž, který stál v cestě Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument. Autor Ivan Fíla rozehrává fascinující drama o hrdinství a zradě odhalující detailní pohled do životů lékaře a politika Františka ... Vá ... Muž, který stál v cestě - Ivan Fila | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Autor Ivan Fíla rozehrává fascinující drama o hrdinství a zradě odhalující detailní pohled do životů lékaře a politika Františka ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. ... Muž, který stál v cestě. Strhující román o Františku Krieglovi, který v srpnu 1968 jako jediný nepodepsal moskevskou kapitulaci. Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument. Autor Ivan Fíla rozehrává ... Muž, který stál v cestě 298,-Ihned ke čtení Koupit Strhující román o Františku Krieglovi, který v srpnu 1968 jako jediný nepodepsal moskevskou kapitulaci. Kupte knihu Muž, který stál v cestě od Ivan Fíla na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Muž, který stál v cestě Fila Ivan Cena: 250 Kč Möassy, pes Livraga Jorge A. Cena: 145 Kč Sully: Zázrak na řece Hudson Sullenberger Chesley, Zaslow Jeffrey Cena: 331 Kč Bůh stál při Anglii Brož Ivan, Králíček Václav Cena: 99 Kč Už dva tisíce let / Jak jsem se stal chuligánem ... Muž, který stál v cestě 292,-Není dostupné Muž, který stál v cestě Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument. Muž, který stál v cestě Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788024262901. Ivan Fíla ......

INFORMACE

AUTOR
Ivan Fila
DIMENZE
9,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který stál v cestě.pdf

POPIS

Strhující román o muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný moskevský dokument. Autor Ivan Fíla rozehrává fascinující drama o hrdinství a zradě odhalující detailní pohled do životů lékaře a politika Františka Kriegla a jeho protivníka, ďáblova advokáta Gustáva Husáka. Jsme svědky zákulisních intrik předcházejících osudné noci z 20. na 21. srpna 1968, pozadí únosu šesti československých stranických a vládních představitelů do Moskvy a postupného lámání charakterů během jednání v Kremlu. Ojedinělá kronika času a osudů o vězních dogmatu a touhách českého a slovenského národa na cestě do pekla. Autor se opírá o nedocenitelné dokumenty z přísně střežených ruských archivů, které nebyly doposud publikovány. Příběh zaujal filmové producenty doma i v zahraničí a plánuje se jeho zfilmování v mezinárodní koprodukci.

Chcete si přečíst knihu?Muž, který stál v cestě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Fila. Číst Muž, který stál v cestě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY