Křest, biřmování, eucharistie: Rozpravy o liturgii I

Křest, biřmování, eucharistie: Rozpravy o liturgii I - Petr Soukal, | Dcparkrx.org

...o liturgii I . Publikace vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem ... Křest, biřmování, eucharistie - Petr Soukal, Radek Tichý ... ... . Je tvořena dvěma částmi. Rozpravy o liturgii I. Petr Soukal, ... svátosti křest biřmování eucharistie liturgie: Anotace; O autorovi; Publikace vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem. Je tvořena dvěma částmi. Křest, biřmování, eucharistie. Rozpravy o liturgii I. Kniha vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském ... Krest birmovani eucharistie rozpravy o liturgii i ... ... . Je tvořena dvěma částmi. Křest, biřmování, eucharistie. Rozpravy o liturgii I. Kniha vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem. Křest, biřmování, eucharistie Rozpravy o liturgii I 330 Kč Radek Tichý , Petr Soukal , brož., 296 str., rok vydání 2020 Publikace vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem. Křest, biřmování, eucharistie za 330 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz ... Křest, biřmování, eucharistie Rozpravy o liturgii I. Kategorie: Liturgie a homiletik...

INFORMACE

AUTOR
Petr Soukal,
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Křest, biřmování, eucharistie: Rozpravy o liturgii I.pdf

POPIS

Publikace vychází z přednášek pronesených v rámci druhého ročníku Letní školy liturgiky v želivském klášteře v roce 2019, jež byla věnována iniciačním svátostem. Je tvořena dvěma částmi. První z nich představuje předběžná témata: všeobecné uvedení do teologie svátostí a souhrnné dějiny křesťanské iniciace. Druhá část je systematickým výkladem jednotlivých etap křesťanské iniciace od prekatechumenátu až po mystagogii. Kniha je určena nejen absolventům Letní a Zimní školy liturgiky či studentům teologických oborů, ale také těm, kdo se chystají na přijetí iniciačních svátostí nebo na jejich slavení připravují druhé.

Chcete si přečíst knihu?Křest, biřmování, eucharistie: Rozpravy o liturgii I ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Soukal,. Číst Křest, biřmování, eucharistie: Rozpravy o liturgii I Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY