Bible21 – kapesní: kůže Coral, stříbrná ořízka

Bible21 – kapesní: kůže Coral, stříbrná ořízka - - | Dcparkrx.org

... 2 týdnů. 790 Kč 711 Kč. Měkká vazba, černá kůže, stříbrná ořízka, orientační výřezy, pevné pouzdro ... Bible preklad 21 stoleti coral kuze | HLEDEJCENY.cz ... . Slovo na cestu je... Měkká vazba, černá kůže, stříbrná ořízka, orientační výřezy, pevné pouzdro Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible, který převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a obrazy, které by mohly být dnešnímu šlověku vzdálené. Kniha - 1320 stran, česky, brožovaná, imitace kůže Nové vydání Bible v malém formátu s magnetickou klopou, ... kapesni bible | Srovnanicen.cz ... . Kniha - 1320 stran, česky, brožovaná, imitace kůže Nové vydání Bible v malém formátu s magnetickou klopou, která brání poškození stránek, zdařile spojuje elegantní vzhled s praktičností. Vydání včetně deuterokanonických knih v umělé kůži s magnetickou klopou ocení každý, kdo nosí Bibli v kabelce, tašce ... Bible na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Kniha - 1392 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vydání včetně deuterokanonických knih. Toto vydání zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy. Nejoblíbenější „základní" verze Bible21 je zpět v nové podobě, tentokrát jako kvalitní a praktický paperback. Překlad 21. století se ihned po svém vydání v r. 2009 stal českým bestsellerem (dodnes vyšlo již 145.000 výtisků). Bible21 - kapesní. kůže Coral, stříbrná ořízka Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. 1 080 Kč Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: bible kniha knih Biblion Bible pro kamioňáky Trucker Bible (9783942738965) Bible pro kamioňáky je speciální vydání Nového zákona.Je českou verzí Trucker Bible, kterou misijní společnost Bible for the Nations rozšířila již v řadě evropských zemí.Součástí knihy je mimo biblického textu také řada svědectví a modliteb na osmdesáti stranách, které mohou napomoci lidem z komunity ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Bible+-+Kniha+knih Bible, překlad 21. století (Gold kůže) Sedmé opravené vydání populárního překladu Bible do současné češtiny v kapesním formátu. Od r. 2009, kdy Bible21 vyšla poprvé, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky. Od r. 2009, kdy Bible21 poprvé vyšla, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky. Překlad si našel oblibu jak mezi odborníky, tak i mezi těmi, kdo Bibli dosud nečetli. Odolná a atraktivní vazba ve čtyřech odstínech umělé kůže, kvalitní dvoubarevný tisk na nažloutlém......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible21 – kapesní: kůže Coral, stříbrná ořízka.pdf

POPIS

Sedmé opravené vydání populárního překladu Bible do současné češtiny v kapesním formátu. Od r. 2009, kdy Bible21 vyšla poprvé, se stala bestsellerem s více než 120.000 prodanými výtisky. Překlad si našel oblibu mezi odborníky, laiky i těmi, kdo Bibli dosud nečetli.Odolná a atraktivní vazba v odstínu Coral pravé kůže se stříbrnou ořízkou,kvalitní dvoubarevný tisk dvousloupcové sazby na nažloutlém biblovém papíru, zakulacené rohy a praktická záložka. Bible je dodávána v zásuvném dárkovém boxu.Překlad 21. století přináší nadčasové poselství Bible v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře – ty, kteří jsou zvyklí čerpat z Knihy knih inspiraci pro každý den, i ty, kdo ji otevírají poprvé.

Chcete si přečíst knihu?Bible21 – kapesní: kůže Coral, stříbrná ořízka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Bible21 – kapesní: kůže Coral, stříbrná ořízka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY