Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT

Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT - Kateřina Hlínová, | Dcparkrx.org

...Y ČESKÉHO JAZYKA PRO CIZINCE PROBÍHAJÍ NYNÍ ON-LINE v souladu s aktuálními pokyny MŠMT ... Čeština pro cizince | KNIHCENTRUM.cz ... . Cílem kurzu češtiny pro cizince je vybavit účastníky kurzu znalostmi českého jazyka potřebnými pro běžné dorozumění při práci nebo studiu v ČR a se svým okolím v běžných denních situacích. Cvičebnice Úzce n Čeština pro cizince B2 s doložkou MŠMT - Marie Boccou Kestřánková, Pavel Pečený, Dagmar Štěpánková, Kateřina Hlínová od authora Marie Boccou Kestřánková, Pavel Pečený, Dagmar Štěpánková, Kateřina Hlínová a nakladatels... Více informací Čeština pro cizince: s doložkou MŠMT úroveň B2 + CD (978-80-266-151 ... Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT - KOSMAS.cz ... ... Více informací Čeština pro cizince: s doložkou MŠMT úroveň B2 + CD (978-80-266-1512-5) Kniha - autor Marie Boccou Kestřánková; Pavel Pečený; Dagmar Štěpánková; Kateřina Hlínová, 752 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové ... Seznam lektorů češtiny pro cizince v ČR vyučujících jazykové kurzy češtiny pro cizince v jazykových školách nebo soukromě v individualních lekcích češtiny pro cizince.Lektoři jsou řazení podle počtu a kvality hodnocení od svých studentů bez ohledu na to, zda učí v jazykové škole nebo poskytují soukromou výuku. Čeština pro cizince B2 s doložkou MŠMT - Marie Boccou Kestřánková, Pavel Pečený, Dagmar Štěpánková, Kateřina Hlínová . Komplexní učebnice češtiny pro všechny národnosti!Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové úrovni B2. Marie Boccou Kestřánková: Čeština pro cizince B2 - s doložkou MŠMT. 599 Kč 497 Kč Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové úrovni B2. Jsou vhodné pro všechny národnosti: slovanské, západoevropské a asijské studenty, pro univerzity i letní školy. ... Čeština pro cizince a azylanty B1. Brno, MŠMT a SOZE, 2005. BISCHOFOVÁ, Jana - HRDLIČKA, Milan. Sociálně-kulturní minimum pro azylanty a osoby požívající doplňkové ochrany. Brno, MŠMT a SOZE, 2005. HÁDKOVÁ, Marie. Čeština pro cizince a azylanty A1. Brno, MŠMT a SOZE, 2005. HÁDKOVÁ, Marie. Čeština pro cizince a azylanty A2....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Hlínová,
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT.pdf

POPIS

Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny na prahové úrovni B2. Jsou vhodné pro všechny národnosti: slovanské, západoevropské a asijské studenty, pro univerzity i letní školy. Každá lekce je složena z částí MINIDIALOGY, SLOVNÍ ZÁSOBA, DIALOGY, GRAMATIKA, ČTENÍ, POSLECH, ZOPAKUJTE SI, VÝSLOVNOST, REÁLIE. Nedílnou součástí je i zvukové CD s řadou poslechových cvičení.

Chcete si přečíst knihu?Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Hlínová,. Číst Čeština pro cizince B2: s doložkou MŠMT Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY