Geniální přítelkyně - Komplet

Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante | Dcparkrx.org

...itiky. Nyní v dárkovém balení, v atraktivním obalu, v ... Kniha Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante ... ... ... Geniální přítelkyně těží ze skvělých, hereckých výkonů, výborné výpravy a také faktu, že se zde mluví italsky, což autenticitu ještě více zvyšuje. Těch osm dílů uteklo jak voda a jsem šťastný a smutný zároveň. Šťastný za tak kvalitní natočení a smutný, že už je konec. Všechny informace o produktu Kniha Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante. Geniální přítelkyně - komplet - Elena Ferrante - kup ... Geniální přítelkyně - Komplet - Ferrante, Elena, Brožovaná ... ... . Geniální přítelkyně - komplet - Elena Ferrante - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Geniální přítelkyně - Komplet Autor: Ferrante, Elena Nakladatel: Prostor EAN: 9788072604449 ISBN: 978-80-7260-444-9 Originál: L'amica geniale Překlad: Flemrová, Alice Popis: 4× kniha, brožovaná, 1519 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2020 (2. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Geniální přítelkyně - Komplet - Ferrante, Elena, Brožovaná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Geniální přítelkyně - Komplet - Ferrante, Elena, Brožovaná. Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante. Tetralogie Geniální přítelkyně uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou... Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante . Hodnocení produktu: 86% (12 recenz ... Kniha: Geniální přítelkyně - Komplet (4xkniha) - Elena Ferrante. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Geniální přítelkyně - Komplet - Elena Ferrante. Tetralogie Geniální přítelkyně, nyní v dárkovém balení za výhodnou cenu, uchvátila čtenáře bezm...

INFORMACE

AUTOR
Elena Ferrante
DIMENZE
10,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Geniální přítelkyně - Komplet.pdf

POPIS

Tetralogie Geniální přítelkyně uchvátila čtenáře bezmála na celém světě a vzbudila zaslouženou pozornost literární kritiky. Nyní v dárkovém balení, v atraktivním obalu, v kartonových deskách a za zvýhodněnou cenu. Neapolská periferní čtvrť Luzzatti (v textu však její název nikdy nezazní), padesátá léta minulého století. Právě tam a tehdy začíná příběh jednoho ženského přátelství. Jeho vypravěčkou je Elena, která už jako stará žena vzpomíná na svůj život, který byl, kam její paměť sahá, vždycky ovlivňován silnou osobností geniální Lily. Sama je přitom klíčovou postavou zas pro Lilin osud, v jejích očích je tou geniální kamarádkou naopak ona. Úhelným kamenem jejich komplikovaného vztahu je snaha obstát v mužském světě, jehož konvenční hranice jsou pro ně stejně tak svazující jako hranice jejich čtvrti plné pokrytectví a násilí. Čtenář se v románu seznamuje nejen se dvěma protagonistkami, ale i s celým mikrokosmem neapolské čtvrti propojené hustým předivem konvencí a vášní. Vypravěčka nás sice provede vývojem italské společnosti ve druhé polovině 20. století, ale ústředním tématem celé série zůstává přátelství vzájemně odlišných hrdinek, vylíčené s až nemilosrdnou otevřeností jako systém „spojených nádob“, jako bolestné zrcadlení, jako celoživotní soupeření, jako pevné pouto, které často škrtí.

Chcete si přečíst knihu?Geniální přítelkyně - Komplet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Ferrante. Číst Geniální přítelkyně - Komplet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY